Menu
Strefa Studenta i Absolwenta
Logowanie studentów
Tłumacz

 

Misją Biura Karier PW jest aktywne wspieranie studentów i absolwentów Uczelni w sprawnym poruszaniu się po rynku pracy.

Jesteśmy po to by wzmacniać Wasz potencjał zawodowy, wspierać rozwój kompetencji oraz pozycję na rynku pracy. Konsultacje z doradcą zawodowym  to wsparcie, nie zaś ocena- pamiętajcie o tym.

 

Konsultacje prowadzone sa po wcześniejszym zapisie od wtorku do czwartku w godzinach 8:00-15:00. Zarezerwuj sobie ok. 1 godziny.


Jak się zapisać?

  • zarejestruj się na naszym portalu 
  • napisz e-mai z preferowanym terminem i tematem spotkania lub zadzwoń pod numer tel. (022) 234 63 67UWAGA !

W OKRESIE WAKACYJNYM LIPIEC - WRZESIEŃ KONSULTACJE PROWADZONE SĄ JEDYNIE W ŚRODY (RÓWNIEŻ SKYPE).

  

Nasi doradcy:

Aneta Tyczyńska, Doradca w zakresie planowania kariery i przedsiębiorczości, coach 

Agnieszka Skowrońska, Psycholog, doradca w obszarze planowania kariery

Ewa Kluczek-Woźniak, Psycholog, coach i doradca kariery

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------

Nowość- konsultacje przez Skype!

Nazwa użytkownika doradztwo_zawodowe_pw (znajdziesz nas zawsze w zakładce kontakt).

Jeżeli chcesz skorzystać z konsultacji zapisz się już teraz.

Konsultacje prowadzimy w każdy czwartek od godz. 10:00 do 12:00

 


Uwaga: trzykrotne nie pojawienie się na konsultacji w umówionym terminie, bez wcześniejszego uprzedzenia doradcy, oznacza wstrzymanie możliwości odbycia spotkania konsultacyjnego przez okres 6 miesięcy.

 
______________________________________________________________________


OPINIE STUDENTÓW/ABSOLWENTÓW, którzy skorzystali z konsultacji Doradcy Zawodowego:"Konsultacje udzielone w Biurze Karier PW są nieocenioną pomocą dla ludzi wkraczających w bardzo trudne dziś realia rynku pracy. Dopracowanie CV, LM, strategia na Interview? Tego wszystkiego możesz oczekiwać od Biura Karier. Znają się na rzeczy."

 

Polecam
Maciek, student MEiL PW

 

******************************

 

"Na konsultacji otrzymałem bardzo rzeczowe i niesamowicie pomocne informacje. Zmieniły one moje postrzeganie rynku pracy. Dowiedziałem się o możliwościach i sposobach, o których wcześniej nie miałem pojęcia ani ja, ani nikt ze znajomych, z którymi miałem okazję wymienić się poglądami. Warto zaznaczyć, że jestem osobą otwartą i obracam się w towarzystwie, które dobrze radzi sobie w obecnej rzeczywistości, a pomimo to otrzymana pomoc była dla mnie niezmiernie cenna. Porada nie była w żaden sposób schematyczna. Została dostosowana do moich potrzeb. Otrzymałem odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości wraz z praktycznymi przykładami, których często brakuje w wielu materiałach. Zdecydowanie polecam konsultację każdemu, ponieważ zawsze jest jeszcze coś, co możemy zrobić lepiej."

Pozdrawiam,
Damian, student WEiTI

 

***********************************

"Spojrzenie profesjonalnym okiem na moje CV podczas niezobowiązującego, luźnego spotkania - to jest to czego mi brakowało. Dzięki Biurze Karier PW dostałem też o wiele więcej: wskazówki co do rozmowy kwalifikacyjnej, radzenia sobie ze stresem i zachowania w niewygodnych sytuacjach zaowocowały przyjęciem na praktyki w świetnej międzynarodowej firmie.


Nie chcesz żeby pierwszy kontakt z rynkiem pracy był stresujący i deprymujący? Skonsultuj swoje CV i zadaj każde nurtujące Cię pytanie - to działa :) "

 

Patryk, student WIP

Konsultacje
Kategoria: Konsultacje
Data publikacji: 2017-03-27

Uwaga, uwaga:)


Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna trzydniową podróż po Wydziałach by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy.

 

 

więcej»