• 22.01.2018
  • Warsztaty

Akcelerator Kariery - Luty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci!

Przed Wami czwarty blok tematyczny w Akceleratorze Kariery – projekcie zorganizowanym przez Biuro Karier PW :)

W lutym proponujemy warsztaty z obszaru tematycznego „Przygotowanie do udziału w rekrutacjach”.

„Największym błędem, jaki możemy kiedykolwiek popełnić w życiu jest myślenie, że pracujemy dla kogokolwiek innego niż dla siebie”, Brian Tracy (kanadyjski pisarz i twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu; autor "Zjedz tę żabę!" – książki dla ludzi biznesu, dotyczącej podnoszenia wydajności w pracy i osiągania z niej zadowolenia).

Każda decyzja dotycząca nowego miejsca pracy to szansa na stanie się lepszym specjalistą, poznanie nowych ludzi, znalezienie inspiracji, a nawet okazja do odczuwania podziwu dla osiągnięć konkurentów! To wszystko sprawia, że chcemy pracować NAD SOBĄ i pracować DLA SIEBIE, chcemy TWORZYĆ SWOJĄ MARKĘ NA RYNKU PRACY. Dajemy Wam okazję, by poznać efektywne metody lepszego przygotowania do udziału w procesach rekrutacji do pracy – skorzystajcie już teraz!

Obecność na min. 3 warsztatach z danego zakresu tematycznego gwarantuje otrzymanie zaświadczenia z udziału w konkretnym bloku Akceleratora Kariery.

Co zrobić, aby zgłosić swój udział w Akceleratorze Kariery?

• Zaloguj się do Strefy Studenta i zapisz do programu poprzez stronę.
    • Pobierz regulamin: Link do ząłącznika
    • PRZECZYTAJ i podpisz;
    • Przynieś do Biura Karier (Polna 50, V piętro) lub zrób zdjęcie/zeskanuj podpisany regulamin i prześlij na adres biurokarier@pw.edu.pl
    • Odbierz KARNET NA AKCELERATOROWE PIECZĄTKI w Biurze Karier lub na pierwszym warsztacie, w którym weźmiesz udział;
    • Zdobywaj wiedzę i cenne umiejętności – ROZWIJAJ SIĘ :)
    • Aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się warsztatach - zapisz się do programu również poprzez stronę (Opcja dostępna po zalogowaniu się do Strefy Studenta - prawy, górny róg)

Daty oraz możliwość zapisu na poszczególne warsztaty będą publikowane w zakładce "Wydarzenia".