• 04.11.2019
 • Warsztaty
 • Bądź (bardziej) Agile!

  Bądź (bardziej) Agile!

  Biuro Karier PW oraz Ringier Axel Springer Polska zapraszają na warsztaty w ramach Akcelerator Kariery:

  "Bądź (bardziej) Agile!", 14 listopada 2019 r. (czwartek), w godz. 14:15-16:15, informacja o dokładnej lokalizacji zostanie podana wkrótce.

  Cel: Wszyscy mówią o Agile, ale nie wiesz o co chodzi? Dopisz znaczenie do modnego słowa i doświadcz procesu, który zmienia na lepsze pracę zespołów na całym świecie.

  Dla kogo: nie ma znaczenia czym zajmujesz się na co dzień - Agile jest dla każdego, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca w Agile to warsztat jest dla Ciebie.

  Jak? W części praktycznej będziemy budować z klocków LEGO, aby poznać najważniejsze aspekty zwinnej pracy zespołowej, w części teoretycznej poznamy Manifest Agile oraz jego zasady, na koniec sprawdzimy, jak to wszystko zastosować w codziennej pracy.

  Warsztaty poprowadzi Mariusz Baranowski - Certyfikowany scrum master & freak agile'owy pracujący w hubie technologicznym Ringier Axel Springer Polska.  
  Kiedyś event manager realizujący wydarzenia w Polsce i Europie, absolwent Politechniki Warszawskiej, a obecnie spełniony servant leader.
  Na co dzień pracuje z zespołami scrumowymi oraz wspiera biznes w zwinnej przemianie krzewiąc hasło Just Do IT.

  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

  LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!  Zapisy trwają do 13.11 do godz. 15:00.

   

  Przeczytaj więcej