• 10.03.2017
 • Staże/Praktyki
 • Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację.

  Do 10 kwietnia br. mogą zgłaszać się studenci (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwenci uczelni wyższych.

   

   

  Oferty czekają na nich w biurach w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie oraz Szczecinie. Rekrutacja prowadzona jest do zespołów doradczych w działach audytu, podatków, prawa, doradztwa finansowego oraz konsultingu strategicznego, technologicznego, zarządzania ryzykiem i marketingu.

  Chętni kandydaci, którzy mają zdolności analityczne i chcą się rozwijać w wybranych kierunkach, powinni wysłać swoje aplikacje do 10 kwietnia br. za pośrednictwem strony kariera.deloitte.pl. Zgłaszać się mogą studenci i absolwenci przede wszystkim kierunków biznesowych, ekonomicznych, informatycznych i matematycznych, technicznych oraz prawa i administracji. Niezależne od kierunku studiów, najważniejsze są jednak umiejętności analitycznego myślenia, pracy w zespole, dobra znajomość języka angielskiego, chęć uczenia się, innowacyjne podejście i predyspozycje przywódcze. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy online, kilkugodzinne assessment center weryfikujące kompetencje kandydatów oraz rozmowę kwalifikacyjną.

  Osoby zainteresowane technologią mogą znaleźć zatrudnienie w dziale Konsultingu, który w ostatnich latach mocno rozwija kilka innowacyjnych kierunków związanych z tym obszarem: Finevare (narzędzie do wyceny rezerw wg MSSF oraz analizy ryzyka kredytowego), Exante (zintegrowany system zarzadzania ryzykiem), T24 (system narzędzi dla banków firmy Temenos, której Deloitte jest głównym partnerem technologicznym i biznesowym) oraz Salesforce i SAP. Taka opcja może być szczególnie interesująca dla studentów kierunków technicznych, inżynieryjnych, matematycznych, informatycznych i ekonometrycznych. Silną odnogą Konsultingu jest także Deloitte Digital - agencja marketingowa wzbogacająca biznes o innowacyjne kampanie marketingowe, strategie, design thinking, studio graficzne i inne obszary wspierające budowę marki w świecie cyfrowym.

  Z kolei zespół Sustainability Consulting pracuje dla organizacji, które chcą świadomie budować swoją wartość poprzez aktywne zarządzanie wpływem gospodarczym, społecznym i środowiskowym.

  „W związku z tym, że konsulting świadczy bardzo kompleksowe usługi, począwszy od marketingu, poprzez doradztwo strategiczne aż do technologicznego, nasza oferta dla studentów i absolwentów jest naprawdę szeroka. Co ważne, realizujemy coraz więcej projektów międzynarodowych, co sprawia, że nasi eksperci pracują, zbierają doświadczenia i dzielą się swoją wiedzą w wielu miejscach na świecie” – mówi Marta Sławińska, Menedżer ds. HR w Dziale Konsultingu Deloitte.

  Osoby zainteresowane doradztwem prawnym i podatkowym mogą rozwijać swoje umiejętności w specjalistycznych zespołach doradztwa podatkowego lub kancelarii prawnej Deloitte Legal. Do kancelarii zapraszamy studentów prawa, aplikantów oraz prawników, natomiast doradztwem podatkowym zajmować się mogą studenci oraz absolwenci prawa, administracji oraz kierunków ekonomicznych. W Zespole TMC (Tax Management Consulting) pracę znaleźć mogą również programiści. Jest to zespół dedykowany osobom zainteresowanym technologią i podatkami, który odpowiedzialny jest za wdrożenia systemu TaxCube. Studentom prawa i administracji od drugiego roku studiów dedykowany jest program TaxTrack, w ramach którego można nabywać doświadczenie zawodowe poprzez uczestnictwo w sprawach sądowych z zakresu tematyki podatkowej. Zespół Cen Transferowych oferuje płatne praktyki studentom kierunków ekonomicznych już od II roku studiów. Co ważne osoby, które trafią do Działu Doradztwa Podatkowego mogą same zdecydować, kiedy rozpoczną praktykę. „Traktujemy praktykantów jak naszych przyszłych pracowników. Inwestujemy w nich czas, energię i oferujemy te same narzędzia, którymi posługują się nasi etatowi pracownicy. Tylko od ich zaangażowania i chęci do pracy zależy, czy z nami zostaną” – mówi Marta Basińska, Koordynator ds. HR w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte. 

  Osoby chcące rozwijać swoją wiedzę w zakresie sprawozdawczości finansowej firm, badaniem płynności, wyceną przedsiębiorstw i innych aspektów związanych z finansami zapraszamy do zespołu Audytu lub Doradztwa Finansowego. „Niezwykle atrakcyjna wydaje się również możliwość odbycia praktyk w biurach Deloitte poza Polską. Z kolei ci, którzy znają język niemiecki mogą rozpocząć pracę w zespole German Desk, który świadczy usługi polskim firmom działającym w Niemczech i niemieckim przedsiębiorcom prowadzącym działalność w Polsce” – mówi Karolina Proczek-Lempkowska, Starszy  Koordynator ds. HR w Dziale Audytu Deloitte.

  Nowością jest oferta pracy w ramach programu Bachelor Track, który studentom kończącym studia I stopnia i chcącym przed rozpoczęciem studiów II stopnia nabrać kilkumiesięcznego doświadczenia zawodowego, daje taką możliwość w Dziale Audytu Deloitte. Osoby, które z niej skorzystają, stają się integralną częścią zespołu i pracują na cały etat.

  Dział Doradztwa Finansowego świadczy kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw, inwestorów i rządów w zakresie fuzji i przejęć, wycen, restrukturyzacji finansowej, finansowania kapitałowego i dłużnego, badania due diligence oraz przeciwdziałania nadużyciom gospodarczym. W dziale tym mogą pracować studenci IV i V roku oraz absolwenci kierunków ekonomiczno – finansowych. „Bardzo inwestujemy w rozwój pracowników. Zachęcamy ich i wspieramy w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych (m.in. certyfikacja ACCA, CFA, ASA, CIA oraz inne) oraz regularnie wysyłamy na szkolenia zagraniczne. Często nasi praktykanci dołączając do naszego zespołu posiadają już niewielkie doświadczenie zawodowe. Zdecydowana większość z nich, po zakończeniu praktyk, zostaje naszymi etatowymi pracownikami” – mówi Małgorzata Dworakowska, Menedżer ds. HR w Dziale Doradztwa Finansowego.

  Młodzi ludzie mający doświadczenie zawodowe w branży: finansowej, energetyce, technologie, media i telekomunikacja, FMCG, sektor publiczny, nieruchomości i budownictwo, przemysł lotniczy i obronny, samochodowy czy branży sportowej, mogą wzbogacić je o warsztat konsultanta biznesowego w ramach audytu, konsultingu, transakcji finansowych czy też doradztwa podatkowego lub prawnego.

  Wiele ofert pracy czeka także w naszym Centrum Usług dla Biznesu - Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie. Poszukiwani są tu głównie studenci i absolwenci ze wszystkich kierunków studiów, z dobrą znajomością języka angielskiego, chcący zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe oraz rozwijać się w międzynarodowym środowisku. Centrum świadczy usługi z zakresu finansów, księgowości, wsparcia dla audytu, IT oraz zarządzania ryzykiem dla osiemnastu krajów Europy Środkowej, stale rozszerzając tematykę i obszar swojej działalności. Deloitte ma nadzieję przyciągnąć również osoby pochodzące z tego regionu, dziś mieszkające i pracujące w innych miastach Polski lub zagranicą, a pragnące powrócić w rodzinne strony.

  Poza ofertą płatnych praktyk w dziewięciu miastach w Polsce, Deloitte oferuje również program praktyk międzynarodowych „Deloitte European Internship Program”, odbywających się w okresie wakacji w jednym z europejskich biur sieci Deloitte, mających późniejszą kontynuację w polskim oddziale audytu, konsultingu, doradztwa podatkowego lub finansowego.

  Studentom i absolwentom uczelni wyższych Deloitte oferuje stałe zatrudnienie lub płatne praktyki w wybranym zespole i mieście w Polsce. Praktyki trwają od trzech do siedmiu miesięcy w zależności od wybranego działu, z możliwością późniejszego zatrudnienia. Polityka elastycznego czasu i miejsca pracy stwarza możliwość łączenia studiów z pracą projektową w Deloitte.


  Oferty pracy i płatnych praktyk można znaleźć na kariera.deloitte.pl.
  Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia.

   

  Przeczytaj więcej