• 03.03.2017
  • Warsztaty

Kuluary rekrutacji - warsztaty - 2 ścieżka PRK - 6 kwietnia 2017

Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzą pracownicy firmy Delphi, odkrywając przed Wami kuluary rekrutacji w firmie produkcyjnej.

GDZIE: Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, sala nr 16

DLA KOGO: dla inżynierów, którzy chcą dostać pracę marzeń, lub po prostu dowiedzieć się co może czekać ich podczas rekrutacji

JEŚLI CHCESZ:

• porozmawiać z rekruterami, którzy prowadzą procesy rekrutacyjne oraz z Managerem Działu Inżynierii, który odpowie na wszystkie techniczne pytania
    • zobaczyć z bliska i na żywo jak rekrutujemy
    • być najlepszym kandydatem na wymarzone stanowisko
    • mieć satysfakcję z pracy
    • wiedzieć, jak w praktyce wygląda rekrutacja na stanowisko Inżyniera w zakładzie produkcyjnym
    • dowiedzieć się czym zajmuję się Inżynier Procesu w zakładzie produkcyjnym
    • spędzić czas w sympatycznej atmosferze

Możesz zdobyć wyjątkowe gadżety   oraz   wygrać   PŁATNY STAŻ W DELPHI POLSKA S.A. oddział w Błoniu!

Warsztaty prowadzone w ramach Programu Rozwoju Kompetencji, ścieżka 2 = pierwszeństwo mają osoby zapisane do Programu, zapraszamy jednak także osoby, które jeszcze nie zapisały się do Programu.

Informacje organizacyjne:

6 kwietnia (czwartek), godzina 14:15-17:30

Wydział Mechatroniki
    Politechnika Warszawska
    ul. św. Andrzeja Boboli 8

sala 16

Współorganizatorzy:

Delphi Automotive jest firmą zajmującą się zaawansowanymi technologiami, umożliwiającymi integrację rozwiązań powodujących, że samochody stają się bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego i uzyskują lepszą łączność. Dostarczane przez Delphi nowoczesne rozwiązania technologiczne można znaleźć we wszystkich markach pojazdów samochodowych na całym świecie.
    Zakład w Błoniu jest wspierany przez wiele centrów technicznych Delphi działających na całym świecie, włączając w to zlokalizowany w Krakowie zespół inżynierów działu Powertrain. Wszystkie przyczyniają się do opracowywania nowych projektów dla przyszłych generacji produktów.