• 02.12.2019
  • Warsztaty

Networking - jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Aldesa zapraszają na warsztaty "Networking – jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?".

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Warsztaty poprowadzą:

Joanna Kuklewska - Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji i Rozwoju. Posiada wiedzę z zakresu kadr i płac. Aktualnie HR Biznes Partner w firmie Aldesa Polska Services sp. z o.o. Zrealizowała setki procesów rekrutacyjnych głównie w sektorze budowlanym. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Interesuje się kulturą krajów latynoamerykańskich.

Katarzyna Woźniewska-Duma - Ekonomistka, trenerka biznesu. Od ponad 12 lat związana z branżą budowlaną i energetyczną. Entuzjastka skutecznej komunikacji. Ma za sobą szkolenia dla wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników w zakresie m.in. autoprezentacji, komunikacji i biznesowego savoir-vivre. Aktualnie Koordynatorka ds. Marketingu i Public Relations w Aldesa Polska Services sp. z o.o. Studentka psychologii na SWPS. Czas wolny poświęca lekturze i ćwiczeniom pilates.

Informacje organizacyjne:

DATA: 11 grudnia (środa), w godz. 14:15-16:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.