• 19.01.2018
 • Konsultacje
 • Odkryj swoje mocne strony: skorzystaj z LEVER BASIC – nowego narzędzia do badania kompetencji!

  Odkryj swoje mocne strony: skorzystaj z LEVER BASIC – nowego narzędzia do badania kompetencji!

  Czy wiesz, że działając w organizacjach studenckich i podczas wykonywania zadań wolontariackich rozwijasz bardzo wiele cennych kompetencji? Przekonaj się, które z nich są twoją mocną stroną! Wejdź na http://certyfikatLEVER.pl i skorzystaj z LEVER BASIC – nowego narzędzia dla wolontariuszy, dzięki któremu ocenisz swoje kompetencje i wydrukujesz zaświadczenie, które przyda się w CV.

  W kolejnym etapie odwiedź Biuro Karier, by spotkać się z Asesorem i dowiedz się jak uzyskać Miedzynarodowy Certyfikat LEVER. 

   

  Komunikatywność, praca zespołowa, organizacja czasu – to tylko kilka kompetencji, które ćwiczysz, kiedy bierzesz udział w różnorodnych projektach społecznych, np. kiedy pomagasz w schronisku dla zwierząt, kiedy prowadzisz zajęcia dla dzieci w świetlicy, czy kiedy pomagasz organizować festyn. Wielu osób nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że doświadczenie zdobywane w trakcie wolontariatu i działalności studenckiej jest bardzo cenne ponieważ może pozytywnie wpłynąć na decyzję o zdobyciu wymarzonego stanowiska pracy.

  Jeśli nigdy nie zastanawiałeś/-aś się, jakie są twoje mocne strony, czas to zmienić! Skorzystaj
  z narzędzia LEVER BASIC, dzięki któremu:

  • przekonasz się, które kompetencje miękkie są twoją mocną stroną,
  • przygotujesz portfolio, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy,
  • samodzielnie ocenisz swoje kompetencje i wygenerujesz zaświadczenie LEVER BASIC.

  Jak to działa?

  · Wejdź na stronę http://certyfikatLEVER.pl

  · Weź udział w minikursie. Z czterech krótkich lekcji online dowiesz się, czym są kompetencje, jak odkryć swoje mocne strony oraz jak dokumentować posiadane kompetencje.

  · Oceń swoje kompetencje! Otrzymasz dostęp do formularza online umożliwiającego ocenę 13 kompetencji LEVER.

  · Wygeneruj zaświadczenie z wynikami oceny.

   

  Dlaczego warto?

  Korzystając z LEVER BASIC poznasz samego/samą siebie i przekonasz się, jak dużo wiesz i potrafisz!

  Aby zacząć pracować nad swoimi kompetencjami, należy je najpierw dokładnie przeanalizować. Warto zastanowić się w czym jesteśmy mocni, a nad czym powinniśmy jeszcze popracować. LEVER BASIC umożliwi Ci poznanie swoich największych zalet, dzięki czemu będziesz mógł/mogła je rozwinąć, a z biegiem czasu monitorować swoje postępy.

   

  Co dalej?

  Wnioskuj o Międzynarodowy Certyfikat LEVER

  Jeśli przeszedłeś/przeszłaś przez kurs e-learningowy LEVER BASIC i samodzielnie oceniłeś/-aś kompetencje w formularzu LEVER BASIC, możesz ubiegać się o udział w procesie oceny kompetencji dokonywanej przez certyfikowanego Asesora Modelu LEVER.

  Aby to zrobić, masz dwie możliwości:

  1. Sprawdź listę organizacji, które korzystają z Modelu LEVER. Jeśli odbywasz lub odbywałeś/-aś wolontariat w którejś z nich, skontaktuj się z Asesorem działającym w danej organizacji. W Biurze Karier Politechniki Warszawskiej asesorem jest Agnieszka Skowrońska (a.skowronska@pw.edu.pl)
  2. Jeśli nie znasz żadnej z powyższych organizacji, zapoznaj się z Regulaminem i wypełnij poniższy formularz online, a my skontaktujemy się z tobą.

   

  Przeczytaj więcej