• 02.03.2021
  • Wydarzenie studenckie

Pozytywne uzależnienia – codzienne nawyki, które kreują nasz sukces

Biuro Karier PW oraz AVL zapraszają na webinar w ramach Akceleratora Kariery (projekt dedykowany wszystkim studentom i absolwentom Politechniki Warszawskiej):

"Pozytywne uzależnienia – codzienne nawyki, które kreują nasz sukces"

KIEDY: 17.03.2021 (środa), 16:00-18:00

Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy Skype. Zapisane osoby otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

Zapisy trwają do 16.03.2021 do godz. 12:00.

Webinar poprowadzi Miaciej Dryjański - Branch Manager / Department Manager at AVL Software and Functions GmbH, Absolwent Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym.

W programie:

• W jaki sposób zaszczepić w sobie nawyki, które wpłyną na wasze codzienne działania i jak przeniosą się one na Wasze przyszłe sukcesy
    • Konkretne przykłady wraz z wytłumaczeniem, jak one wpływają na nasze samopoczucie
    • Wizualizacja – klucz do sukcesu – metoda, która się sprawdza
    • Czym jest sukces – otwarta dyskusja i spojrzenie z punktu widzenia wielu osób

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!