• 17.10.2017
 • Inne
 • Rekrutacja do organizacji Enactus Politechniki Warszawskiej

  Rekrutacja do organizacji Enactus Politechniki Warszawskiej

  Hej!
  Być może już o nas słyszałeś, być może nie, jeżeli jednak dotarłeś do informacji o naszej rekrutacji, nie przegap możliwości dołączenia do naszego zespołu!

  Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem łączącym w sobie szalone pomysły, niespożytkowane pokłady energii, pasję tworzenia, chęć pomocy innym, ogromne zangażowanie i odwagę do działania, świadomi że jedynym naszym organiczeniem jest wyobraźnia. Cechuje nas to, że jesteśmy zbiorem wyjątkowych osób którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę, prowadząc projekty, w budowaniu bardziej przyjaznego Świata.

  Teoretycznie nic nie musisz, ale bardzo dużo możesz – daj sobie szanse zdecydować czy warto i spotkaj się z nami już 18 i 19 października na Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONiK. Postaramy się opowiedziec na wszystkie pytania i opowiedzieć o naszej działalności. Zachęcamy także do wcześniejszego zerknięcia na naszą stronę:
  http://www.enactus.pl/projects/politechnika-warszawska/

  Więcej o datach spotkań rekrutacyjnych już niedługo na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/171418446771528/

   

  Przeczytaj więcej