• 07.03.2017
  • Konkursy

Go Green in The City 2017 - Rejestracja uczestników do 12.05.2017

Ruszyła 7 edycja konkursu Go Green in the City, uczestnikami konkursu mogą być studenci uczelni technicznych i ekonomicznych na całym świecie. Finał konkursu odbywa się w Paryżu, a zwycięski zespół otrzyma możliwość odwiedzenia 2 wybranych oddziałów Schneider Electric na świecie.

Zapraszamy do udziału w 7 edycji konkursu Go Green in the City. Celem konkursu jest zaangażowanie młodych ludzi w kreowanie efektywnych metod zarządzania energią w miastach.

Masz szansę zrewolucjonizować gospodarkę energetyczną i uzyskać unikalne spojrzenie na jedeną z wiodących na świecie firm zarządzania energią, Schneider Electric.

Jak wziąć udział?

1. Zarejestruj się tutaj.

2. Zaproś do współpracy osobę, z którą będziesz wykonywał/a projekt i zbuduj zespół.

3. Prześlij pomysł na inteligentne zarządzanie energią w mieście.

12 najlepszych zespołów z całego świata zostanie zaproszonych do finałowego etapu konkursu, który odbędzie się w Paryżu. Koszty podróży i zakwaterowania zostaną pokryte przez firmę Schneider Electric.

Rejestracja uczestników potrwa do 12 maja 2017.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu: http://www.gogreeninthecity.com/