• 10.01.2020
  • Inne

Zostań Ambasadorem British American Tobacco

Nowy rok, nowe możliwości! Zapraszamy aktywnych i energicznych studentów do programu ambasadorskiego British American Tobacco!

Program ambasadorski to świetna okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych i nawiązania współpracy z potencjalnym pracodawcą. Razem z nami będziesz mieć okazję rozwijać swoją wiedzę w obszarze Employer Brandingu oraz umiejętności miękkie i organizacyjne. Tworzyć i realizować własne pomysły na akcje promocyjne na uczelni. Działać w mediach społecznościowych. I reprezentować firmę podczas wydarzeń studenckich. Będzie się dużo działo!

Na naszych Ambasadorów czeka mnóstwo korzyści, a wśród nich:

• wynagrodzenie na umowie zlecenie,

• MultiSport,

• nagrody pieniężne za polecenia,

• przepustka do #ażSTAŻ lub Global Graduate Programme.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Jeżeli:

- jesteś studentem co najmniej drugiego roku,

- masz postawę I CAN-DO-THAT

- i chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w globalnej firmie branży FMCG, wygląda na to, że szukamy właśnie Ciebie!

Dowiedz się więcej i aplikuj do 19 stycznia na ???? http://pracawbat.pl/oferta-pracy/program-ambasador-bat/