• 02.12.2022
  • Konkursy

4. edycja SHEEP YOUR HACK

4. edycja SHEEP YOUR HACK

Powrót Owcy !

Po dwóch poprzednich edycjach online, wreszcie możemy stacjonarnie spotkać się na Campusie WSEI i zaznać na nowo prawdziwej, hackathonowej atmosfery!

W dniach 16-17 grudnia 2022r. spotykamy się na evencie, w którym poznajemy ciekawych i inspirujących młodych ludzi, smakujemy klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji, doświadczamy pomysłowości młodych ludzi i tworzymy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich.

3 poprzednie edycje Sheep Your Hack to już 500 uczestników, 50 mentorów i jurorów, grono niezliczonych sponsorów i partnerów – nasze community rok w rok rośnie w siłę a hackathon staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych eventów w kraju!

O HACKATHONIE

SHEEP YOUR HACK to 4. edycja 24-godzinnego maratonu programowania zainicjowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie, którego celem jest stworzenie MVP aplikacji biznesowej.

Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym w trakcie 24 godzin, młode osoby (18-26 lat) z różnych środowisk akademickich i szkół średnich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, która ma potencjał wejścia na rynek.

Temat tegorocznej edycji jest odkrywany w dniu eventu, aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse. Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby o uznanym dorobku biznesowym. Organizatorzy przewidzieli 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi. Na dziś pula nagród wynosi 8000,00 zł.

COMMUNITY 
Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza z zakresu biznesu, zarządzania projektami czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem - podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie i designerzy), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą.  Projekty są oceniane przez jury:  ekspertów ze świata biznesu, środowiska starupowego, organizacji społecznych. Partnerzy wspierają nasze wydarzenie promocją, zapewniają gadżety, są dostawcami pysznego jedzonka, organizują strefę chillu i relaksu a patroni medialni promują wydarzenie w swoich społecznościach, dzięki czemu SYH jest już wydarzeniem znanym w społecznościach IT.

MIEJSCE I CZAS:
Campus WSEI (Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie), św. Filipa 17, Pawilon Europa
16-17.12.2022

PARTNERZY
Kraków Miastem Startupów
Archman
Eura 7
PromoTraffic
MARR S.A
Domino’s Pizza
Hafkomp
Grota by Królestwo Pierożka
Kraków 5020 Sp. Z o.o
Capgemini

PATRONAT MEDIALNY

Programista
PWN Moc Wiedzy
Małopolska Inicjatywa Edukacji Cyfrowej


Zapisy dla uczestników trwają od 16.11.2022r. Do 9.12.2022r. (lub do wyczerpania miejsc): https://sheepyourhack.com/

KOORYNATOR WYDARZENIA/ZAPISY/OFERTA SPONSORSKA
Izabela Kurzeja-Jach
ikurzeja@wsei.edu.pl
+48  504 344 561
WWW: https://sheepyourhack.com/
FB: https://www.facebook.com/sheepyourhack
ORGANIZATORZY: 
Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Park technologiczny WSEI

Przeczytaj więcej