Targi pracy na Politechnice Warszawskiej

TARGI PRACY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

Biuro Karier PW wspiera promocyjnie targi pracy kierowane do studentów i absolwentów.


 

 

Targi Pracy IT dla Studentów (18 listopada 2020) / ONLINE

 • profilowane pod kątem informatyki / matematyki / data science / elektroniki targi pracy dedykowane wszystkim zainteresowanym studentom m.in. Politechniki Warszawskiej.


Targi Pracy IT dla Profesjonalistów (19 listopada 2020) / ONLINE

 • targi profilowane dla osób związanych z większością technologii z szeroko pojętych obszarów IT / Metod ilościowych / Data Science.


Warszawskie Dni Informatyki (11 i 12 grudnia 2020) / ONLINE

 • XI edycja największej konferencji połączonej z giełdą pracy adresowanej do studentów, absolwentów i profesjonalistów informatyki / matematyki / data science / elektroniki całej Warszawy.

  W poprzedniej edycji udział w wydarzeniu wzięło 6,5 tys. osób.
   

Data Science Summit (16 października 2020) / ONLINE

 • IV edycja największej konferencji połączonej z giełdą pracy adresowanej do studentów, absolwentów i profesjonalistów wszystkich obszarów związanych z przetwarzaniem i analizą danych – od machine learning, poprzez Big Data, czy Business Intelligence, aż po zagadnienia związane z tradycyjnymi hurtowniami danych.

  W poprzedniej edycji udział w wydarzeniu wzięło 2 tys. osób.
   

Tutorial Kariery IT (od 1 września do 30 grudnia 2020) / ONLINE

 • publikacja (drukowana i internetowa) z wizytówkami pracodawców i artykułami merytorycznymi dotyczącymi kariery w IT dystrybuowana m.in. na Politechnice Warszawskiej.  
   

The H@ck Summit (5 grudnia 2020) / ONLINE

kontynuacja jednego z najważniejszych w polskim środowisku IT Security wydarzeń – konferencji What The H@ck. W jej ostatniej edycji, w grudniu 2019 roku uczestniczyło ponad 2500 specjalistów i przedstawicieli kadry zarządzającej.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem wyżej wymienionymi wydarzeniami prosimy o kontakt z przedstawicielem Organizatora: Michał Bijata, Michal.Bijata@FundacjaAP.org.pl, tel. +48 608 590 046


 

 • XXV TARGI PRAKTYK I PRACY DLA INFORMATYKÓW I ELEKTRONIKÓW NA WYDZIALE ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH PW

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. W ciągu 2 dni imprezy bierze udział ok. 70 firm i instytucji. Najwięcej firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów PW o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.


Z powodu epidemii XXV Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inauguracja dystrybucji katalogu przewidywana jest na 12 października 2020.

Dystrybucja katalogu:

 • strona internetowa Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (rozesłany zostanie do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw.)
 • studenci innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.
 • organizacje studenckie

Zainteresowanych uczestnictwem w tym projekcie zapraszamy na Zainteresowanych uczestnictwem w tym projekcie zapraszamy na stronę internetową

Targi w formie tradycyjnej przewidywane są na przełom lutego i marca 2021 r.


 

 • INŻYNIERSKIE TARGI PRACY NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

Każdego roku, wiosną, Stowarzyszenie Studentów BEST organizuje na Politechnice Warszawskiej dwudniowe INŻYNIERSKIE TARGI PRACY. Więcej informacji na temat targów można uzyskać pod numerem telefonu (22) 234 50 22 oraz na www.targipracy.org.pl

 • TARGI PRACY BRANŻY AUTOMOTIVE I INŻYNIERII MECHANICZNEJ

- to wydarzenie organizowane na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej

- targi obejmują branżę Automotive, jak również szeroko pojęty przemysł maszynowy, elektrotechniczny i mechatroniczny

- wydarzeniu będzie towarzyszyć seminarium Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym, któremu przyświeca idea wykładów eksperckich prowadzonych przez Wystawców

- Liczba uczestników: ~1 000

- Strona wydarzenia: www.simr.pw.edu.pl/~targiautomotive/

- Więcej informacji udziela mgr inż. Mateusz Brukalski, Pełnomocnik Dziekana ds. promocji Wydziału,  mateusz.brukalski@pw.edu.pl


KONFERENCJE ORGANIZOWANE PRZEZ STUDENTÓW PW

 

 • KONFERENCJA YOUNG CHEM 2020

Międzynarodowy Kongres Młodych Chemików „YoungChem2020” jest wydarzeniem organizowanym co roku przez studentów Politechniki Warszawskiej.

Jego głównym celem jest stworzenie okazji dla młodych i ambitnych naukowców do zaprezentowania przed międzynarodową publicznością obszaru ich badań, do uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez znanych i szanowanych profesorów, do spotkania z przedstawicielami wielu firm przemysłu chemicznego.

Pracodawców zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do kontaktu: Strona Young Chem

 • KONFERENCJA MŁODYCH ENERGETYKÓW

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej pragnie zaprosi zainteresowanych pracodawców do włączenia się w Ogólnopolską Konferencję Młodych Energetyków.

OKME jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Naukowe Koło Energetyków, dającym możliwość wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń przez najlepszych wśród wchodzących na rynek pracy studentów i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z energetyką. Ułatwia ona również studentom nawiązanie kontaktów z przedstawicielami firm z branży energetycznej.

Podczas konferencji są prezentowane referaty o tematyce związanej z energetyką służące poszerzeniu wiedzy i kształtowaniu poglądów zarówno w kwestiach czysto technicznych jak i ekonomiczno-biznesowo-prawnych

Szczegółowych informacji udziela Koło Naukowe mailowo: kne@itc.pw.edu.pl, bądź przez kontakt na Facebook'u: Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej.


Biuro Karier PW nie prowadzi sprzedaży stanowisk targowych. Pracodawców zainteresowanych udziałem w imprezie targowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z głównym organizatorem (dane kontaktowe podane powyżej).

W celu zamieszczenia ofert pracy, praktyk i staży, które będą Państwo promować podczas Targów zapraszamy do założenia Konta Rekrutera.