Strefa Pracodawcy

Konto Rekrutera Konto Firmowe

 

* Konto Rekrutera - Jeżeli oferty pracy/praktyk zamieszczacie Państwo sporadycznie zapraszamy do skorzystania z możliwości ich bezpłatnej publikacji. W tym rozwiązaniu będzie można śledzić postępy na bieżąco (moment zatwierdzenia przez Biuro Karier PW, liczba odsłon, zgłoszeń itp.)

* Konto Firmowe - Jeśli chcą Państwo mieć możliwość zarówno częstego zamieszczania ofert pracy/praktyk, jak również stworzenia rozbudowanego profilu firmy zapraszamy do stworzenia firmowej wizytówki. Dbając o jakość zamieszczonych przez nas treści, uprzejmie informujemy, że wymogiem zaakceptowania przez nas Państwa Konta Firmowego jest dodanie następujących informacji:

- opis działalności firmy (Prezentacja przedsiębiorstwa) - min. 500 znaków,

- adres strony www, który warto wpisać w sekcji „Witryna HR,

- danych do kontaktu (kontakt do Rekrutera)

Mają Pańswo także możliwość umieszczania zdjęć i filmów oraz dodatkowych informacji.


Drodzy Partnerzy,

dziękujemy za dotychczasowe korzystanie z portalu Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

Doceniamy rosnące zainteresowanie naszą stroną. W związku z tym zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowego narzędzia rekrutacyjnego, dzięki któremu możemy dostarczyć Państwu usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 27.02.2019 r. zamieszczanie ofert pracy i informacji o firmie odbywa się poprzez nową platformę udostępnioną w ramach naszego partnerstwa z JobTeaser.

Zapraszamy Państwa do bezpłatnego zamieszczania ofert praktyk, staży i pracy, a także stworzenia profilu firmy z wykorzystaniem nowego narzędzia.

Mają Państwo możliwość dostępu i edycji swoich danych w obecnym portalu. Do 31 marca 2019 roku możliwe jest przeglądanie otrzymanych aplikacji oraz ukończenie zamieszczonych ofert pracy.

W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt.

Zespół Biura Karier PW