Sortuj:

Kwiecień 2017

• 27.04.2017

• Warszawa

Jak wyróżnić się w procesie rekrutacji? Warsztat Design Thinking w ramach 2 ścieżki PRK - 27 kwietnia
    Warsztaty

Wiesz jak to jest wysyłać CV i tygodniami kompulsywnie sprawdzać maila lub telefon w oczekiwaniu na odpowiedź? Chcesz zwrócić na siebie uwagę wśród setek innych aplikacji o pracę, ale nie wiesz jak? Bądź z nami na warsztacie Design Thinking, który zabierze Cię w twórczą przygodę przez arkany rekrutacji, kreatywny proces produkcji pomysłów i rozwiązań oparty o potrzeby rekruterów.

Maj 2017

• 10.05.2017

Asertywność w pigułce
    Warsztaty

Gi Group Training, dywizja szkoleniowa należąca do Gi Group wiodącego międzynarodowego dostawcy usług HR oraz Biuro Karier PW, serdecznie zapraszają wszystkich studentów w ramach 2, 3, 4 i 5 ścieżki PRK na warsztat zgłębiający tajniki ASERTYWNOŚCI. Asertywność to umiejętność, dzięki której otwarcie wyrażasz swoje myśli, preferencje, uczucia, przekonania, poglądy oraz wartości, bez odczuwania wewnętrznego dyskomfortu, z poszanowaniem swojego rozmówcy. Tyle mówi teoria. W praktyce okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Weź udział w warsztacie, przećwicz gotowe zachowania asertywne, poznaj przykłady rozwiązań asertywnych, aby umieć w codziennym życiu określać swoje granice tego co możesz oraz tego, co chcesz robić.

Asertywność w pigułce

• 10.05.2017

• Warszawa

Trening zmiany według filozofii Kaizen - Sukces pokrojony na plasterki - 3, 4 i 5 ścieżka PRK
    Warsztaty

Uczestników 3, 4 i 5 ścieżki Programu Rozwoju Kompetencji zapraszamy na warsztaty, których celem będzie zapoznanie się z filozofią Kaizen. W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się z teorią i praktyką filozofii. To co wyróżnia filozofię Kaizen spośród innych strategii to jej prostota i niezwykła efektywność. Podczas gdy większość strategii zmiany wymaga szokujących, radykalnych reform, w Kaizen wystarczy jedynie podejmowanie drobnych wygodnych kroków w stronę rozwoju i to właśnie MAŁE kroki prowadzą do WIELKICH EFEKTÓW.

• 11.05.2017

• Warszawa

Spotkanie z pracodawcą: Ministerstwo energii - Program stażowy " Energia dla przyszłości"
    Spotkanie z Pracodawcą

Ministerstwo Energii, PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. ogłaszają nabór kandydatów na roczny, płatny staż w ramach II edycji programu stażowego„Energia dla przyszłości”.

• 11.05.2017

Zarządzanie w Turkusowej Organizacji - 11 maja - 4 i 5 ścieżka PRK
    Warsztaty

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z ideą zarządzania firmą bez hierarchii, w sposób umożliwiający rozwój faktycznych kompetencji zespołu oraz kształtowania nowego procesu decyzyjnego w przedsiębiorstwach.

Zarządzanie w Turkusowej Organizacji - 11 maja - 4 i 5 ścieżka PRK

• 12.05.2017

• Warszawa

Spotkanie z pracodawcą : Eiffage "BIM w praktyce"
    Spotkanie z Pracodawcą

Biuro karier oraz Eiffage zapraszają na spotkanie "BIM w praktyce"

Spotkanie z pracodawcą : Eiffage "BIM w praktyce"

• 13.05.2017

• Warszawa

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KOMERCYJNYCH METODĄ DESIGN THINKING. Jak projektować innowacje architektoniczne? – warsztaty z Forbis Group
    Warsztaty

Jesteś studentem architektury lub projektowania wnętrz? Niebawem kończysz studia i zaczynasz poważnie myśleć o przyszłej pracy? Wiążesz swoją przyszłość z projektowaniem powierzchni komercyjnych? Nieustanie szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności?

• 13.05.2017

II odsłona kampanii Poznaj coaching: warsztaty i sesje coachingowe dla Ciebie
    Warsztaty

Coaching to podróż w głąb siebie, odkrywanie wewnętrznej siły i motywacji do działania. To znajdywanie odpowiedzi na pytania, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co jest wartością, o którą warto walczyć każdego dnia … Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat coachingu, jak działa, kiedy warto z niego korzystać, jakich możesz spodziewać się rezultatów serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji kampanii Poznaj Coaching. Od 8 do 13 maja w Kielcach, Warszawie, Gdańsku i Łodzi będziesz mógł wziąć udział w warsztatach oraz sesjach coachingowych prowadzonych przez praktyków coachingu. Celem kampanii jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są WARTOŚCI w życiu i biznesie. Wszystkie warsztaty organizowane podczas kampanii są z tą tematyką powiązane. W kampanii może wziąć każdy, kto jest zainteresowany coachingiem. Nie jest ważne czy jesteś mężczyzną, kobietą, biznesmanem, pracownikiem, studentem, czy mamą wychowującą dzieci. Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w tym obszarze i stworzyć własną przestrzeń do rozwoju. Zapraszamy i do zobaczenia !

II odsłona kampanii Poznaj coaching: warsztaty i sesje coachingowe dla Ciebie

• 15.05.2017

• Warszawa

Meeting with Employer: European Central Bank "Opportunities for IT students and graduates  at the European Central Bank"
    Spotkanie z Pracodawcą

WUT Carrer office and EUROPEAN CENTRAL BANK are inviting for presentation: Opportunities for IT students and graduates at the European Central Bank

• 16.05.2017

Wizyta studyjna- ArcellorMittal
    Spotkanie z Pracodawcą

Zapraszamy na wizytę studyjną do huty Arcellor MIttal, która odbędzie się 16 maja.

Wizyta studyjna- ArcellorMittal

• 16.05.2017

• Warszawa

Spotkanie z pracodawcą: SODEXO "Sztuka czarowania  czyli  jak pomyślnie przejść rekrutację"