Sortuj:

• 08.11.2017

• Warszawa

Planowanie projektu z wykorzystaniem ścieżki krytycznej (CPM)
    Warsztaty

Biuro Karier i Gemius zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery. 8 listopada, w godzinach 15:15 - 18:15, CZIiTT, sala 5.01 Warsztaty przybliżają tematykę zarządzania projektami. Stanowią doskonały wstęp dla osób, które dopiero zaczynają interesować się tą dziedziną, jak i dla tych, którzy są już zaznajomieni z tematem. Rozpoczną się od krótkiego ogólnego wprowadzenia teoretycznego do zagadnienia, by zaraz potem skupić uwagę słuchaczy wokół etapu planowania projektu, przy wykorzystaniu jednej z popularnych metodyk. Uczestnicy będą mieli możliwość wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce podczas grupowych ćwiczeń. Podczas spotkania m.in.: • dowiesz się czym jest zarządzanie projektami i dlaczego warto zainteresować się tą dziedziną; • poznasz cykl zarządzania projektem; • przekonasz się jak wygląda planowanie projektu z wykorzystaniem jednej z popularnych metodyk. Prowadzący: Edyta Bryd, Kordinator Projektów w firmie Gemius - posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi o charakterze interdyscyplinarnym. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów z branży IT oraz w dziedzinie badań rynku. Zapisy dostępne po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Planowanie projektu z wykorzystaniem ścieżki krytycznej (CPM)

• 15.11.2017

Akcelerator Kariery - Grudzień
    Warsztaty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci! Zapraszamy Was do udziału w grudniowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :) W tym miesiącu skupimy się na RADZENIU SOBIE ZE STRESEM.

Akcelerator Kariery - Grudzień

• 15.12.2017

Akcelerator Kariery - Listopad
    Warsztaty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci! Zapraszamy Was do udziału w listopadowym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :) W tym miesiącu skupimy się na ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI I ZMIANĄ.

Akcelerator Kariery - Listopad

Styczeń 2018

• 01.01.2018

Akcelerator Kariery - Październik
    Warsztaty

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci! Zapraszamy Was do udziału w pierwszym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :) W październiku skupimy się na tematach związanych z EFEKTYWNOŚCIĄ OSOBISTĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI MIĘKKIMI.

Akcelerator Kariery - Październik