Sortuj:

• 11.12.2018

Negocjacje w biznesie – warsztaty w ramach Projektora Kariery
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na szkolenie przeznaczone dla osób poszukujących informacji o najważniejszych zasadach związanych z prowadzeniem negocjacji biznesowych.

Negocjacje w biznesie – warsztaty w ramach Projektora Kariery

• 12.12.2018

Project Management does matter – introduction to Project Management
    Warsztaty

Enactus Warsaw University of Technology and RBS are pleased to invite you to the workshop on "Project Management does matter – introduction to Project Management". This session will focus on the importance of Project Management and why it makes a difference. It will introduce the fundamentals of Project Management concept and emphasise components for leading successful projects.

Project Management does matter – introduction to Project Management

• 13.12.2018

• Warszawa

Akcelerator Kariery- Blok II- Kompetencje ważne dla osiągniecia sukcesu w pracy i przy awansie
    Warsztaty

W tegorocznej edycji Akceleratora Kariery realizowane są trzy bloki tematyczne, w ramach których będą odbywać się warsztaty, symulacje oraz spotkania z praktykami biznesu oraz z trenerami.

• 13.12.2018

ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY
    Warsztaty

Biuro Karier PW oraz TACK & TMI Poland|GiGroup Training zapraszają na wydarzenie w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 2, Kompetencje ważne dla utrzymania pracy i przy awansie). Warsztaty „Zarządzanie czasem pracy” odbędą się 13 grudnia 2018 r., w godz. 12:15-15:15, w budynku CZIiTT w sali 5.03 (ul. Rektorska 4).

ZARZĄDZANIE CZASEM PRACY

Luty 2019