Urszula Deblessem

Kierownik

Absolwentka pedagogiki i dziennikarstwa z wieloletnim doświadczeniem medialnym i PR-owym. W pracy zawodowej łączy aktywność związaną z promocją Politechniki Warszawskiej i jej pozytywnym wizerunkiem (również wśród pracodawców) ze stwarzaniem naszym studentom i absolwentom warunków do płynnego wejścia na rynek pracy.

• Agnieszka Skowrońska

Zastępca Kierownika Biura Karier, Psycholog

Doradca kariery

Agnieszka Skowrońska

Absolwentka Psychologii KUL, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz CoachWise Coaching Essentials. Od 12 lat pracuje z inżynierami, zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery. Prowadzi konsultacje w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowań. Odpowiedzialna za koordynację ogólnouczelnianego badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej”.

Agnieszka.Skowronska@pw.edu.pl
  • Ewa Kluczek-Woźniak

Coach i doradca kariery

Ewa Kluczek-Woźniak

Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, Szkoły Coachów Biznesu SET oraz Szkoły Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni Coachingu NOVO. Uczestniczka licznych szkoleń dotyczących kariery, poradnictwa zawodowego, rekrutacji, w tym min. MABORowego Eksperckiego Treningu Asesora. W Biurze Karier wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy. Prowadzi konsultacje służące rozwojowi zawodowemu i osobistemu, odkrywaniu własnego potencjału i budowaniu ścieżek kariery. Diagnozuje predyspozycje zawodowe na podstawie testów psychologicznych i doradczych. Przygotowuje do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, w tym sesji Assessment Centre. Posiada doświadczenie trenerskie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych związanych z tematyką planowania kariery, radzenia sobie ze stresem i asertywnością.

Ewa.Wozniak@pw.edu.pl
  • Monika Rutkowska-Ryciak

Pracownik Biura Karier PW

Filia w Płocku

Monika Rutkowska-Ryciak

Absolwentka Politechniki Warszawskiej - kierunki ekonomia oraz zarządzanie. W Biurze Karier wspiera studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku w poruszaniu się po rynku pracy. Zajmuje się organizacją konsultacji psychologicznych oraz z doradcą zawodowym, organizacją spotkań z pracodawcami, wyszukiwaniem i publikowaniem ofert pracy, staży i praktyk oraz organizacją szkoleń i warsztatów. Jest także Koordynatorem Zespołu ds. promocji w Filii.

Monika.Rutkowska@pw.edu.pl
  • Monika Majchrzyk

Specjalista ds. promocji

Monika Majchrzyk

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. W Biurze Karier odpowiada za działania związane z promocją wydarzeń Biura Karier, dystrybucją materiałów, tworzeniem komunikatów marketingowych oraz prowadzeniem kanałów w Social Mediach. Wspiera także bieżące działania administracyjne.

monika.majchrzyk@pw.edu.pl
  • Joanna Nawrot

Pracownik Biura Karier PW

Joanna Nawrot

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW na specjalności doradca edukacyjno-zawodowy, pedagogiki specjalnej (APS) na specjalności Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa oraz WSTS na kierunku Coaching i Mentoring. Swój obszar zawodowy wiąże z doradztwem kariery i rozwojem osobistym. W Biurze Karier wdraża się w zagadnienia związane z wspieraniem studentów i absolwentów na rynku pracy. Zajmuje się również wsparciem administracyjnym oraz obsługą interesantów.

Joanna.Nawrot@pw.edu.pl
  • Julita Mucha

Specjalista ds. współpracy z pracodawcami

Julita Mucha

Certyfikowany coach, posiada 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu przygotowania do wejścia na rynek pracy oraz doświadczenie w prowadzeniu procesu selekcji i rekrutacji. Magister marketingu, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego), a także licznych szkoleń z zakresu prowadzenia selekcji i rekrutacji do pracy (w tym Akademii Profesjonalnego Rekrutera GoldenLine). Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń z obszaru Employer Brandingu. Prezes Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier, współorganizatorka Akademickich Targów Pracy JOBBING oraz projektu rekrutacyjnego CAREERDATE. W Biurze Karier PW zajmuje się współpracą z pracodawcami.

Julita.Mucha@pw.edu.pl

Biuro Karier w mediach