Urszula Deblessem

Kierownik

Absolwentka pedagogiki i dziennikarstwa z wieloletnim doświadczeniem medialnym i PR-owym. W pracy zawodowej łączy aktywność związaną z promocją Politechniki Warszawskiej i jej pozytywnym wizerunkiem (również wśród pracodawców) ze stwarzaniem naszym studentom i absolwentom warunków do płynnego wejścia na rynek pracy.

• Aneta Tyczyńska

Zastępca Kierownika

Członek Komisji ds. Biur Karier przy Konferencji Akademickich Rektorów Szkół Polskich

Aneta Tyczyńska

Absolwentka Pedagogiki pracy w specjalności orientacja i poradnictwo zawodowe oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Doświadczony praktyk przemysłu i biznesu. Jest licencjonowanym trenerem programu „Spadochron”. W 2015 roku ukończyła szkołę coachingu grupowego oraz zespołowego Pracowni Coachingu NOVO, MABORowy Ekspercki Trening Asesora sesji AC/DC oraz Praktyczną Psychologię Motywacji Akademii "Biegun" Marka Kamińskiego. Prowadzi indywidualne konsultacje doradcze, warsztaty, coaching grupowy i zespołowy oraz projekty związane rekrutacją, rozwojem osobistym i wspieraniem przedsiębiorczości.

Aneta.Tyczynska@pw.edu.pl
  • Agnieszka Skowrońska

Doradca w obszarze planowania kariery

Agnieszka Skowrońska

Absolwentka Psychologii KUL, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz CoachWise Coaching Essentials. Od 10 lat pracuje z inżynierami, zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery. Prowadzi konsultacje doradcze w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowań. Odpowiedzialna za koordynację ogólnouczelnianego badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej”.

Agnieszka.Skowronska@pw.edu.pl
  • Ewa Kluczek-Woźniak

Coach i doradca kariery

Ewa Kluczek-Woźniak

Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, Szkoły Coachów Biznesu SET oraz Szkoły Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni Coachingu NOVO. Uczestniczka licznych szkoleń dotyczących kariery, poradnictwa zawodowego, rekrutacji, w tym min. MABORowego Eksperckiego Treningu Asesora. W Biurze Karier wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy. Prowadzi konsultacje służące rozwojowi zawodowemu i osobistemu, odkrywaniu własnego potencjału i budowaniu ścieżek kariery. Diagnozuje predyspozycje zawodowe na podstawie testów psychologicznych i doradczych. Przygotowuje do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, w tym sesji Assessment Centre. Posiada doświadczenie trenerskie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych związanych z tematyką planowania kariery, radzenia sobie ze stresem i asertywnością.

Ewa.Wozniak@pw.edu.pl
  • Katarzyna Pilch

Pracownik administracyjny

Katarzyna Pilch

Absolwentka Akademii Obrony Narodowej na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W Biurze Karier koordynuje działania promocyjne, przygotowanie materiałów promocyjnych oraz wspiera bieżące działania administracyjne.

Katarzyna.Pilch@pw.edu.pl
  • Natalia Lyons

Pracownik administracyjny

Natalia Lyons

Absolwentka Politechniki Warszawskiej kierunku Administracja, z zamiłowania naukowiec. W Biurze Karier zajmuje się wsparciem administracyjnym i promocyjnym oraz obsługą interesantów. Odpowiada za program mentoringowy oraz współpracę z doktorantami PW.

Natalia.Lyons@pw.edu.pl
  • Monika Rutkowska-Ryciak

Pracownik Biura Karier

Filia Politechniki Warszawskiej w Płocku