Oferta Biura Karier

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Chcesz zaplanować swoją karierę? Marzysz o sukcesie? Jesteś studentem, absolwentem, bądź doktorantem PW?

Skorzystaj z bezpłatnej oferty naszego Biura. Dzięki wsparciu, które Ci proponujemy, staniesz się kowalem swojego sukcesu.

KONSULTACJE Z DORADCĄ KARIERY obejmują:

• zapoznanie się z procedurami selekcyjnymi stosowanymi przez pracodawców;
  • weryfikację dokumentów aplikacyjnych – CV i Listu Motywacyjnego;
  • przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej;
  • analizę potencjału osobowego i zawodowego – określenie zasobów, umiejętności i osiągnięć;
  • zdefiniowanie celów zawodowych;
  • opracowanie planu rozwoju kariery;

Jak zapisać się na KONSULTACJE?

• zaloguj się na portalu Biura Karier,
  • wybierz zakładkę „Konsultacje”,
  • wybierz termin z kalendarza spotkań.

WARSZTATY, czyli postaw na rozwój swoich kompetencji.

W ramach Akceleratora Kariery proponujemy Ci cykl warsztatów związanych z efektywnością osobistą, zarządzaniem projektami i zmianą, radzeniem sobie ze stresem, umiejętnościami menadżerskimi, przygotowaniem do udziału w procesach rekrutacyjnych.

Dlaczego warto?

• zdobędziesz wiedzę płynąca od praktyków biznesu i trenerów – doskonalenie umiejętności miękkich, których posiadanie ma coraz większe znaczenie w procesach rekrutacyjnych
  • rozwiniesz sieć kontaktów – poznasz studentów z innych wydziałów
  • prawdopodobnie odczujesz  wzrost energii i motywacji do działaniaJ

Jak zapisać się na WARSZTATY?

• po zalogowaniu się, wybierz wydarzenie, którym jesteś zainteresowany i zapisz się poprzez kliknięcie opcji zapisu.
  • wypełnij formularz dostępny na stronie o poszczególnych blokach tematycznych, aby zapisać się do programu Akcelerator Kariery i otrzymywać powiadomienia o nowych warsztatach.

W Biurze Karier masz także możliwość:

• uczestniczenia w Prelekcjach z Pracodawcami oraz Business Networking Day
  • skorzystania z sesji coachingowych,
  • wypełnienia testów psychologicznych i doradczych,
  • zaprezentowania swojego profilu pracodawcom [CV online w profilu Studenta],
  • uzyskania bezpłatnych informatorów i poradników dla poszukujących pracy

oraz uzyskania wiedzy związanej z efektywnością na rynku pracy [zakładka baza wiedzy],

• zapoznania się z biblioteczką zawierającą pozycje z zakresu np. psychologii komunikacji, autoprezentacji [Polna 50, budynek Oficyny Wydawniczej]
  • poznania wyników badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwenta
  • otrzymywania Newslettera z informacji o konkursach, programach stażowych, wydarzeniach, które ułatwią Ci kreowanie ścieżki kariery [zaznacz odpowiednie pole w ustawieniach profilu]

Dlaczego warto skorzystać z oferty Biura Karier?

Dzięki wsparciu BK miałem siłę, aby się nie poddawać w dążeniu do celu”

„Dokumenty są dopracowane i mają tzw. większą siłę przebicia podczas rekrutacji, dzięki czemu jestem zapraszana na rozmowy rekrutacyjne”

„Konsultacje podniosły mnie na duchu i pozwoliły odzyskać siły i nadzieję”

„Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach

Wierzymy, że w każdym tkwi ZASÓB i MOC. MY wiemy, jak je wydobyć.

ZAPRASZAMY Was do Biura Karier PW!