• 19.02.2021

Dzień Otwarty Mars

Dzień Otwarty Mars jest w pełni wirtualnym spotkaniem, które da Państwa studentom możliwość poznania nas i sprawdzenia, która ścieżka kariery będzie dla nich najlepsza!

Trzy warsztaty z zakresu e-commerce, produkcji i sprzedaży dostarczą sporej dawki wiedzy merytorycznej, którą później, pod okiem naszych ekspertów, przekują w praktykę.

W związku z tym, że już 22 lutego ruszamy z rekrutacją na staże i programy menedżerskie, Dzień Otwarty Mars będzie również poświęcony rozwojowi kariery.

W planie przewidziana jest sesja Q&A z uczestnikami programów stażowych i menedżerskich, rozmowa z Dyrektorem fabryki, a także niespodzianka – wycieczka po jednej z naszych fabryk!

Dla wszystkich zainteresowanych możliwościami pracy w Marsie, zaplanowana jest sesja Q&A, podczas której będzie można zadać swoje pytania.

HARMONOGRAM:
Wtorek, 2 marca 2021 15:00-17:00 CZĘŚĆ OGÓLNA

• 15:00-15:15 “Czy Marsjanie są na Ziemi? - wejdź do naszego świata i sprawdź, jak może wyglądać Twój!”
  • 15:15-15:35 “Jak można zbudować swoją karierę w Mars, czyli spotkanie dwóch perspektyw” w rozmowie Andrzeja Piróga, Dyrektora fabryki Mars w Sochaczewie z uczestnikiem Mars Internship Experience
  • 15:35-15:45 “Jak to powstaje?” zajrzyj do jednej z naszych Fabryk i zobacz, jak produkujemy nasze ulubione produkty!
  • 15:45-16:05 “Jaki kolor ma Milky Way w USA?” - sprawdź co wiesz o naszych markach i wygraj zestaw upominków!
  • 16:05-16:20 “Najlepiej zacząć w Mars” - krótko i zwięźle o programach stażowych i menedżerskich Mars

Wystąpi: Karolina Grzelczyk

• 16:20-17:00 “Staż w Mars? No pewnie!” - sesja pytań i odpowiedzi z uczestnikami programów stażowych i menedżerskich Mars

17:00-18:15 CZĘŚĆ WARSZTATOWA

• 17:00-18:15 “E-commerce – jak rozwijać się w najbardziej przyszłościowym kanale sprzedaży?” Trenerzy: Karolina Masek, Key Account Manager i Jakub Reliszka, Digital & e-commerce Junior Manager
  • 17:00-18:15 Warsztat “Problem solving w fabryce Mars - pomóż nam zarządzić realnym wyzwaniem!”

Trenerzy: Daniel Wojtkowiak, Autonomous Maintenance Engineer i Tomek Haber, Excellence Lead

• 17:00-18:15 Warsztat „Sprzedaż to gra, oparta na taktykach.”

Trenerka: Justyna Kołacz, Vet Pillar Head i Kamila Gałązka - Key Account Manager VET (Royal Canin)
Na wydarzenie obowiązuje krótka rejestracja ➡ http://bit.ly/dzien-otwarty-mars Link do spotkania otrzymasz od nas w dniu wydarzenia.

WARSZTATY
“E-commerce – jak rozwijać się w najbardziej przyszłościowym kanale sprzedaży?”

• Od czego zależy sukces w e-commerce?
  • Czym sprzedaż przez Internet różni się od sprzedaży w tradycyjnych sklepach?
  • Jakie perspektywy czekają branżę e-commerce w kolejnych latach?
  • Jak zbudować wirtualną półkę, aby Twoje produkty były jak najlepiej widoczne w sklepie internetowym?

Na powyższe pytania (i kilka innych) odpowiemy Wam na warsztacie poświęconym e-commerce, gdzie poza dawką wiedzy teoretycznej, będziecie również mieli okazję zaplanować kampanię wspierającą sprzedaż karmy dla zwierząt przez Internet.

Trenerzy: Karolina Masek – Key Account Manager Jakub Reliszka – Digital & E-commerce Junior Manager

“Problem solving w fabryce Mars - pomóż nam zarządzić realnym wyzwaniem!”

• Każdy dzień wygląda tak samo?
  • Chcesz przełamać codzienny schemat?
  • Może masz nierozwiązane problemy lub nurtują Cię pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi?

Jeśli tak, to świetnie! Możesz się rozwijać! W obszarach produkcyjnych każdego dnia, w najmniej oczekiwanych momentach, mogą pojawić się różnego rodzaju niepożądane sytuacje. Mogą one dotyczyć naszych maszyn, procesów, ludzi albo surowców. W naszej codzienności takie sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji i rozwiązywania problemów.
Jak mawiał Albert Einstein: Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz, a podstawą rozwiązywania problemów jest ich rozumienie, dlatego na naszych warsztatach przeprowadzimy Cię przez proces, dzięki któremu poznasz praktyczne metody takie jak: diagram Ishikawy, 5WHY, X\Y Matrix czy Visual Management oraz doświadczysz tego, z czym my borykamy się na co dzień. Jednocześnie pomożesz nam zarządzić realnym wyzwaniem, jakiego ostatnio doświadczyliśmy w jednej z naszych fabryk.

Trenerzy: Daniel Wojtkowiak – Autonomous Maintenance Engineer Tomasz Haber – Mars Supply Excellence Lead (Lider Ciągłego Doskonalenia Strumienia Wartości)

„Sprzedaż to gra, oparta na taktykach”

• Słuchasz, ale czy na pewno słyszysz? Czyli o zrozumieniu prawdziwych potrzeb klienta
  • Chcesz dowiedzieć się jak oczarować klienta, tak aby kupił nawet licencję WinRARa?
  • A może by tak zostać rekinem sprzedaży?

Podczas warsztatów poruszymy każdą z powyższych kwestii. W trakcie części teoretycznej omówimy różne techniki sprzedaży - dowiecie się jak zamieniać “nie” na “tak” oraz jak pokierować rozmową, aby wzbudzić zaufanie klienta. Nie sprzedajemy kota w worku i dlatego przewidzieliśmy część praktyczną, podczas której przekonacie się na własnej skórze, że sprzedaż to gra, oparta na taktykach!

Trenerzy: Justyna Kołacz – VET Pillar Head Poland (Royal Canin) Kamila Gałązka - Key Account Manager VET (Royal Canin)