• 02.06.2021
 • Czat na żywo/webinar
 • Kubernetes w AWS i GCP. I do tego bez użycia serwerów.

  Kubernetes w AWS i GCP. I do tego bez użycia serwerów.

  Biuro Karier PW oraz Deloitte zapraszają na webinar "Kubernetes w AWS i GCP. I do tego bez użycia serwerów".

  Wszyscy mówią o Kubernetesie. Wielu chciałoby spróbować, a część nawet używa go już na co dzień.

  No właśnie, używa. Czy pracując z aplikacjami, które uruchamiamy na Kubernetesie chcemy sami zarządzać całą infrastrukturą, martwić się o aktualne wersje systemu i samego Kubernetesa. 

  Może lepiej zostawić to tym, którzy się na tym bardzo dobrze znają i którzy opiekują się nie jednym czy dwoma klastrami, a mają ich setki jeżeli nie tysiące. Tak, myślę o chmurze publicznej.

  Wybraliśmy więc miejsce dla naszych aplikacji. Ale może jeszcze lepiej będzie, jeżeli w ogóle nie będziemy mieli żadnej infrastruktury. A przynajmniej nie będziemy jej w ogóle widzieli. Czy to możliwe? Oczywiście.

  Pokażemy, jak korzystać z Kubernetesa w AWS i GCP bez użycia jakichkolwiek serwerów. W tym kierunku to wszystko zmierza i warto już dziś wiedzieć jak, najprawdopodobniej za kilka lat, będzie wyglądała praca z Kubernetesem. Będziemy korzystali z API i zupełnie nie będziemy się przejmowali jakimiś procesorami i pamięcią RAM.

  Nie masz pojęcia czym jest Kubernetes? Nie ma problemu. Na początku opowiemy co to za twór, do czego służy i jak działa.

   

  Zapisz się! Spotkanie online odbędzie się 29 czerwca 2021 r. w godz. 11:00-12:30.

  Zapisane osoby otrzymają link do spotkania dzień przed webinarem.

  Zapisy trwają do 28.06.2021 do godz. 14:00.

   

  PROWADZĄCY:

  Przemysław Malak - Przemek pracuje jako Senior Cloud Architect w Dziale Cloud Engineering w Deloitte. Specjalizuje się w architekturach Cloud Native. Technologie serverless i Kubernetes to obszary, w których na co dzień pomaga klientom realizować projekty chmurowe. Pracował przez wiele lat jako programista i architekt. Miał do czynienia zarówno z projektami serwerowymi, jak i aplikacjami mobilnymi. Od prawie 5 lat skupiony na chmurach publicznych, stara się zawsze znaleźć optymalne i bezpieczne rozwiązania dla każdego klienta.

  Marcin Gregier - Marcin pracuje jako Cloud Solution Architekt w Zespole Cloud Engineering Deloitte. Od ponad 10 lat w branży IT jako programista, team leader oraz architekt. Pasjonuje się w budowaniem aplikacji cloud native, wysoko wydajnych systemów rozproszonych działających w chmurze publicznej Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Znakomicie odnajduje się w zwinnym procesie wytwarzaniu oprogramowania, a szeroko rozumiany DevOps nie ma przed nim tajemnic. Doświadczanie zdobywał pracując przy międzynarodowych projektach dla dużych graczy z branży Telco, FMCG i Healtcare oraz miał okazję uruchomić kilka mniejszych startupów.

   

  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

  Przeczytaj więcej