• 26.02.2019
 • Inne
 • Portal Biura Karier wzbogacony o platformę kariery "Career Center"!

  Portal Biura Karier wzbogacony o platformę kariery "Career Center"!

  Drodzy Studenci!

  Portal Biura Karier Politechniki Warszawskiej został rozszerzony o nową platformę kariery "Career Center", która ułatwi Wam znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier oraz na konsultacje z doradcami kariery.

  Aby móc korzystać z wymienionych funkcjonalności należy dokonać ponownej rejestracji na stronie internetowej Biura Karier. Zapraszamy do uzupełnienia profilu, dodania CV oraz określenia preferencji, aby otrzymywać treści i oferty dopasowane do Waszych zainteresowań. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ na tej podstawie będziecie otrzymywać dedykowane Wam wydarzenia i oferty pracy.

  Do Waszej dyspozycji są wizytówki firm, informacje na temat wydarzeń związanych z rozwojem kariery, baza wiedzy, kalendarz konsultacji, a także oferty pracy z Polski i zagranicy.

  Stwórz swój profil wchodząc na stronę www.bk.pw.edu.pl i kliknij „zarejestruj się”.

  Chcesz dowiedzieć się więcej jak korzystać z narzędzia? Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Pracy IT, Warszawskich Dni Informatyki oraz Inżynierskich Targów Pracy BEST lub pobrania prezentacji tutaj

  Przeczytaj więcej