• 05.06.2020
 • Warsztaty
 • Personal branding - budowanie wizerunku w sytuacjach biznesowych

  Personal branding - budowanie wizerunku w sytuacjach biznesowych

  Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na DWUDNIOWE e-szkolenie “Personal branding - budowanie wizerunku w sytuacjach biznesowych”.

  Informacje organizacyjne:

  DATY: 17 czerwca i 18 czerwca 2020 r. (środa i czwartek), w godz. 12:15-14:45

  Wydarzenie realizowane online.

  Na dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

   

  Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

  W programie e-szkolenia:

  • Kanony budowania wizerunku profesjonalisty w oparciu o swoje mocne strony i talenty
  • Elementy składowe marki osobistej  
  • Omówienie sytuacji wpływających na wizerunek zawodowy

   Szkolenie poprowadzi BARTOSZ RUSEK

  Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako Trener i Konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo-doradcze. Był trenerem wielu Szkół Trenerów. Szkolenia i projekty rozwojowe realizował dla takich branż i firm jak: FINANSE: PKO B.P., PZU SA, BGŻ BNP Paribas, Allianz, Warta, ING Usługi Finansowe, Business Lease Polska, Kredobank (Ukraina). Prywatnie, pomimo dużej aktywności zawodowej aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.

   

  Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).


  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

  UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

   

  Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

  Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Przeczytaj więcej