• 19.03.2020
  • Staże/Praktyki

Program stażowy "Kierunek ORLEN"

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów wyższych, bądź chcesz zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową - spróbuj swoich sił w flagowym programie stażowym Kierunek ORLEN. To program płatnych staży, realizowanych w Spółkach Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream. Rekrutacja do programu jest realizowana dwa razy w roku.

W ramach programu oferowane są studentom i absolwentom 6- miesięczne, płatne staże w trakcie których będą mogli wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie nauki oraz przygotować się do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej.

Program stażowy zawiera 45 ogłoszeń stażowych, kilkanaście różnorodnych specjalizacji i możliwość zrealizowania stażu w jednym z 9 miast i jednej z 8 Spółek Grupy ORLEN.

Szczególy: