• 10.05.2021
  • Czat na żywo/webinar

Scrum w praktyce

Biuro Karier PW oraz Accenture zapraszają na webinar w ramach Akceleratora Kariery (projekt dedykowany wszystkim studentom i absolwentom Politechniki Warszawskiej):

"SCRUM w praktyce"

KIEDY: 20.05.2021 (czwartek), 14:15-15:45

Zapisane osoby otrzymają link do spotkania dzień przed wydarzeniem.

Zapisy trwają do 19.05.2021 do godz. 14:00.

Projekt zakończony sukcesem to taki, w którym strategia zarządzania powinna być elastyczna oraz dostosowująca się do dynamicznych zmian zachodzących w otoczeniu biznesowym.

· Interesuje Cię, jak wygląda efektywne zarządzanie projektami w praktyce?

· Chcesz dowiedzieć się, z czym jest zwinne zarządzanie projektami i czym się różni od tradycyjnego podejścia?

Weź udział w szkoleniu „Scrum w praktyce” i poznaj aktualnie najpopularniejsze podejście do zarządzania projektami w biznesie. Podczas webinaru, zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat zwinnego managementu oraz zapoznasz się z realnymi oraz biznesowymi case'mi, w których został wykorzystany Scrum. Zdobędziesz wiedzę i możliwość na sprawdzenie się w roli członka Scrum team'u.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami oraz poszerzaniem wiedzy o Scrumie, nowoczesnych rozwiązaniach i trendach biznesowych.

Dołącz do wydarzenia i poznaj nowy sposób na zarządzanie projektami!

Webinar poprowadzą:

Natalia Adamczyk
    Management Consultant w zespole Capability Network Customer Sales & Service. Od prawie 3 lat rozwija się zawodowo w Accenture, gdzie realizuję projekty z obszarów automatyzacji marketingowej, eCommerce czy zarządzania zmianą. W codziennej pracy korzysta z metodyk zwinnych, o których szczegółowo opowie podczas webinaru. W swojej pracy lubi dynamikę, międzynarodowość, bliską współpracę z klientem, proces ciągłego rozwoju i możliwość poznawania inspirujących ludzi.

Radosław Gwizdała

Management Consultant z ponad 6-letnim doświadczeniem w obszarze Strategy&Consulting w Accenture. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obszarami management consultingu i transformacji cyfrowej. W ostatnich latach współpracuje z klientem z branży tytoniowej i koncentruje się na budowaniu, dostarczaniu i implementacji rozwiązań chmurowych w oparciu o technologię Salesforce. Wspiera klienta w realizacji wizji strategicznego rozwoju oraz zmian w zakresie digitalizacji. Pracując na stanowisku Consultant zajmuje się także optymalizacją procesów biznesowych, wymaganiami biznesowymi, zarządzaniem projektami oraz rozwojem praktyki Strategy&Consulting w strukturach Accenture. Aktualnie prowadzi zespół odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań związanych z gamifikacją w kanale business to business.

Radosław jest akredytowany administrator platformy Salesforce B2B Commerce Cloud, certyfikowany w zakresie metodologii zarządzania projektami PRINCE2, sympatyk Scruma i metodyk zwinnych.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!