Ambasadorzy Biura Karier

 

Program Ambasadorski Biura Karier zakłada współpracę z pełnymi energii, zaangażowanymi i proaktywnymi studentami Politechniki Warszawskiej.

Do zadań Ambasadorów należy:

  • promocja oferty Biura Karier oraz wydarzeń organizowanych dla studentów związanych
    z rozwojem zawodowym ( współpraca z Dziekanatami, WRS - ami,  Kołami i Organizacjami Studenckimi, strony Wydziałowe, FB, reklama "szeptana")
  • organizacja oraz promocja konsultacji na Wydziałach PW w ramach „Latającego stolika”
  • promocja badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów
  • udział w wydarzeniach typu Targi Pracy, Dni Wydziałów
  • inicjowanie własnych działań związanych z tematyką rozwoju zawodowego:)

Poznaj Ambasadorów Biura Karier w roku akademickim 2018/2019:

Łukasz Kierlanczyk


Mam 21 lat i studiuję Inżynierię Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Aktualnie jestem na trzecim roku studiów. Do Programu Ambasadorskiego w Biurze Karier PW dołączyłem głównie z racji, iż bardzo cenię sobie rozwijanie moich kompetencji oraz zdobywanie cennego doświadczenia już w trakcie studiów. Wielką zachętą do zostania Ambasadorem Biura Karier była dla mnie również przemiła atmosfera oraz życzliwość i otwartość na studenta jakiej doświadczyłem już podczas pierwszej wizyty w tym Biurze.

Jestem również aktywnym członkiem dwóch organizacji studenckich – Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej, gdzie pełnię funkcję Koordynatora XII edycji Drogowkazów Kariery oraz Skills Club przy Szkole Głównej Handlowej, gdzie razem z innymi członkami uczę się skutecznej autoprezentacji i przemówień publicznych.

W wolnym czasie: Lubię czytać książki (w ostatnim czasie w szczególności z zakresu psychologii biznesu), oglądać filmy lub szkolenia związane z rozwojem osobistym, pójść do kina bądź teatru. Jak mam więcej czasu to chętnie spędzam go w kuchni na gotowaniu i pieczeniu. Specjalizuję się w ciastach oraz sałatkach . Chętnie również rysuję oraz uczę się języków obcych.

Mój cel: Moim głównym celem jest stawanie się coraz lepszą siebie. Chciałbym wznieść swoje kompetencje miękkie na jak najwyższy poziom. Bardzo cenne są dla mnie umiejętności skutecznego zarządzania sobą w czasie, autoprezentacji oraz takich, które umożliwiają budowanie silnych i skutecznych zespołów.


Największe marzenie: Chciałbym znać dużo obcych języków na zaawansowanym poziomie oraz zwiedzać cały świat. Ponadto marzę o stanowisku menedżera wysokiego stopnia w firmie bądź o własnej działalności gospodarczej. Jeszcze nie wiem dokładnie na co się zdecydować. Marzę również o tym, aby zdobyć wszechstronne wyższe wykształcenie i po skończeniu PW udać się na studia magisterskie na SGH.

Michał Gąsior

Po maturze myślałem o psychologii lub Akademii Muzycznej. Jednak zdecydowałem się zostać inżynierem :).
Tak trafiłem na Politechnikę Warszawską z indeksem biotechnologii. Żągluje czasem łącząc studia z działalnością w Komisji Rewizyjnej Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologów „Symbioza”, teatrem akademickim, kołem Project Managment „PMArt”, pracą naukową w jednym z instytutów Polskiej Akademii Nauk  oraz pracą w Dziale Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW. 

W wolnym czasie: Znikam w świecie muzyki. Nie ruszam się z domu bez słuchawek. Śledzę wszystkie wyniki z świata sportów motorowych.

Mój cel: CEO w dużej firmie farmaceutycznej lub założyciel inkubatora biomedycznych inicjatyw pomagający absolwentom wybić się na rynek z swoim pomysłem.

Największe marzenie: Własna autorska audycja radiowa o historii muzyki rockowej.

Darshan Kanani

Hi! Everyone, I am student of Warsaw University of Technology. I am studying in second semester of Master of Science with majoring Production Management.  I am living in Warsaw. I completed my bachelor from India. Since being here, WUT is feels like my second home because there are so many opportunities for students to get involved, whether by joining sports, doing research to getting internship or job. From my school life I actively participated in managing event and doing volunteer works. One of my big event of my life was in my university. I was an event coordinator for the annual day celebration event.

Outside of university I am fond of music. I can play musical instruments like Piano, Tabala and Drum. I also passed classical music examination in my country. Hiking and trekking is also my favourite time pass in my holidays. I am travel lover.

I think actively participating in every event is my strength. And It will help me to reach at my dream. I want to see myself at good place in Production management and manufacturing field. I want to be a satisfied person in my life. I want to that work which can make me satisfied.

I want to become a successful engineer and manager. And a good human being. Who can help everyone and get a satisfaction.

I am so excited to serve as one of your ambassadors this year and hope to create relationships with you all! 

Klaudia Latoszek

Hej! Mam na imię Klaudia i jestem studentką 3 roku Technologii Chemicznej z pozytywnym nastawieniem do życia. Bardzo lubię pomagać innym, co pokazuję m.in. przez bycie honorowym krwiodawcą.

W wolnym czasie: lubię poszerzać moją wiedzę na temat historii XX wieku, poznawać topografię Warszawy, a także jeździć na łyżwach i na rowerze.

Mój cel: Rozwinąć swoje cechy, tak by osiągać sukcesy, znaleźć idealną pracę w zawodzie
i oczywiście wytrwać w postanowieniach.

Największe marzenie: Zrobić licencję na skoczka spadochronowego, a następnie na pilota turystycznego.

Alicja Marcinkiewicz

Studentka budownictwa powtarzająca drugi rok więc obeznana z sporą ilością regulaminu i procedur ;) Osoba elastyczna, zdecydowana i nie bojąca się wyzwań.

W wolnym czasie: jeździec i fan kpopu

Mój cel: Rozwój w kierunku drogownictwa