Ambasadorzy Biura Karier

 

Program Ambasadorski Biura Karier zakłada współpracę z pełnymi energii, zaangażowanymi i proaktywnymi studentami Politechniki Warszawskiej.

Do zadań Ambasadorów należy:

  • promocja oferty Biura Karier oraz wydarzeń organizowanych dla studentów związanych
    z rozwojem zawodowym ( współpraca z Dziekanatami, WRS - ami,  Kołami i Organizacjami Studenckimi, strony Wydziałowe, FB, reklama "szeptana")
  • organizacja oraz promocja konsultacji na Wydziałach PW w ramach „Latającego stolika”
  • promocja badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów
  • udział w wydarzeniach typu Targi Pracy, Dni Wydziałów
  • inicjowanie własnych działań związanych z tematyką rozwoju zawodowego:)

Poznaj Ambasadorów Biura Karier w roku akademickim 2020/2021:

 

Kasia Morańda

Rok 2019 jest dla mnie rokiem przełomowym, a przede wszystkim jego końcówka-październik, kiedy to rozpoczęłam studia na Politechnice Warszawskiej. W uczelni zakochałam się bez opamiętania, szczególnie w wachlarzu możliwości rozwoju jaki oferuje. Oprócz bycia ambasadorką Biura Karier działam w dwóch organizacjach studenckich- Enactus oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów.

 

W wolnym czasie: Planuje swoje dorosłe życie, słucham podcastów, spotykam się ze znajomymi i rodziną oraz wymyślam wymówki, dlaczego nie warto zacząć być na diecie :D

 

Mój cel: Wcielenie w życie pomysłu na własny biznes, ciągły rozwój osobisty oraz bycie osobą w pełni niezależną.

 

Moim marzeniem: jest bycie spełnioną na każdej płaszczyźnie swojego życia,

a także pływanie z delfinami. :)

 

 

Kacper Wąsowski

 

Pierwszymi moimi studiami była medycyna w pięknym mieście jakim jest Łódź, po roku medycyna zrezygnowała z mojej osoby jako studenta, co było najcudowniejszą porażką jaka spotkała mnie w życiu. Szukając nowych studiów postanowiłem, że pójdę za swoim upodobaniem do nauk ścisłych (zamiast marzyć o pracy Dr. House'a) i wybrałem Wydział Inżynierii Materiałowej na którym studiuję trzeci rok. Na wydziale zaangażowałem się w działalność w kole naukowym WAKANS i zostałem jego przewodniczącym. Studia (jakimś cudem) udaje mi się łączyć z pracą na pół etatu w przemyśle kosmicznym.

 

W wolnym czasie: troszkę sportu, całkiem sporo książek i gigantyczna ilość filmów na YouTube o wszystkim o czym się da.

 

Mój cel: przeżyć życie tak, żeby czuć, że zebrałem masę cudownych doświadczeń.

 

Największe marzenie: stworzenie jakiejś wartości intelektualnej, która będzie odpowiadała na problemy świata i robiła pieniążki przy okazji.