Ambasadorzy Biura Karier

 

Program Ambasadorski Biura Karier zakłada współpracę z pełnymi energii, zaangażowanymi i proaktywnymi studentami Politechniki Warszawskiej.

Do zadań Ambasadorów należy:

  • promocja oferty Biura Karier oraz wydarzeń organizowanych dla studentów związanych
    z rozwojem zawodowym ( współpraca z Dziekanatami, WRS - ami,  Kołami i Organizacjami Studenckimi, strony Wydziałowe, FB, reklama "szeptana")
  • organizacja oraz promocja konsultacji na Wydziałach PW w ramach „Latającego stolika”
  • promocja badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów
  • udział w wydarzeniach typu Targi Pracy, Dni Wydziałów
  • inicjowanie własnych działań związanych z tematyką rozwoju zawodowego:)

Poznaj Ambasadorów Biura Karier w roku akademickim 2019/2020:

 

Michał Gąsior

Po maturze myślałem o psychologii lub Akademii Muzycznej. Jednak zdecydowałem się zostać inżynierem :).
Tak trafiłem na Politechnikę Warszawską z indeksem biotechnologii. Żągluje czasem łącząc studia z działalnością w Komisji Rewizyjnej Warszawskiego Stowarzyszenia Biotechnologów „Symbioza”, teatrem akademickim, kołem Project Managment „PMArt”, pracą naukową w jednym z instytutów Polskiej Akademii Nauk  oraz pracą w Dziale Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW. 

W wolnym czasie: Znikam w świecie muzyki. Nie ruszam się z domu bez słuchawek. Śledzę wszystkie wyniki z świata sportów motorowych.

Mój cel: CEO w dużej firmie farmaceutycznej lub założyciel inkubatora biomedycznych inicjatyw pomagający absolwentom wybić się na rynek z swoim pomysłem.

Największe marzenie: Własna autorska audycja radiowa o historii muzyki rockowej.

Darshan Kanani

Hi! Everyone, I am student of Warsaw University of Technology. I am studying in second semester of Master of Science with majoring Production Management.  I am living in Warsaw. I completed my bachelor from India. Since being here, WUT is feels like my second home because there are so many opportunities for students to get involved, whether by joining sports, doing research to getting internship or job. From my school life I actively participated in managing event and doing volunteer works. One of my big event of my life was in my university. I was an event coordinator for the annual day celebration event.

Outside of university I am fond of music. I can play musical instruments like Piano, Tabala and Drum. I also passed classical music examination in my country. Hiking and trekking is also my favourite time pass in my holidays. I am travel lover.

I think actively participating in every event is my strength. And It will help me to reach at my dream. I want to see myself at good place in Production management and manufacturing field. I want to be a satisfied person in my life. I want to that work which can make me satisfied.

I want to become a successful engineer and manager. And a good human being. Who can help everyone and get a satisfaction.

I am so excited to serve as one of your ambassadors this year and hope to create relationships with you all! 

Klaudia Latoszek

Hej! Mam na imię Klaudia i jestem studentką 3 roku Technologii Chemicznej z pozytywnym nastawieniem do życia. Bardzo lubię pomagać innym, co pokazuję m.in. przez bycie honorowym krwiodawcą.

W wolnym czasie: lubię poszerzać moją wiedzę na temat historii XX wieku, poznawać topografię Warszawy, a także jeździć na łyżwach i na rowerze.

Mój cel: Rozwinąć swoje cechy, tak by osiągać sukcesy, znaleźć idealną pracę w zawodzie
i oczywiście wytrwać w postanowieniach.

Największe marzenie: Zrobić licencję na skoczka spadochronowego, a następnie na pilota turystycznego.

Dariusz Dziekan

Obecnie jestem studentem trzeciego roku Mechaniki i Budowy Maszyn na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Mimo, że wybrałem studia techniczne to jestem przeciwieństwem stereotypowego inżyniera – jestem typowym ekstrawertykiem, któremu energii dostarcza współpraca i rozmowa z innymi ludźmi. Zostałem ambasadorem Biura Karier PW, aby poznać nowe osoby oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne.

W wolnym czasie: gram w piłkę nożną, która towarzyszy mi od najmłodszych lat. Poza tym oczywiście lubię posłuchać dobrej muzyki lub zanurzyć się w gangsterskie kino. Często słucham również różnych podcastów, np. na temat samodoskonalenia lub zarządzania czasem.

Mój cel na najbliższe dwa lata to obronić tytuł inżyniera i zacząć studia magisterskie związane z zarządzaniem. Ponadto chciałbym poprawić swoją pewność siebie w wystąpieniach publicznych.

Moim marzeniem jest zostać kierownikiem działu szkoleń oraz bycie jednocześnie trenerem technicznym w dużej firmie.

Kasia Morańda

Rok 2019 jest dla mnie rokiem przełomowym, a przede wszystkim jego końcówka-październik, kiedy to rozpoczęłam studia na Politechnice Warszawskiej. W uczelni zakochałam się bez opamiętania, szczególnie w wachlarzu możliwości rozwoju jaki oferuje. Oprócz bycia ambasadorką Biura Karier działam w dwóch organizacjach studenckich- Enactus oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów.

 

W wolnym czasie: Planuje swoje dorosłe życie, słucham podcastów, spotykam się ze znajomymi i rodziną oraz wymyślam wymówki, dlaczego nie warto zacząć być na diecie :D

 

Mój cel: Wcielenie w życie pomysłu na własny biznes, ciągły rozwój osobisty oraz bycie osobą w pełni niezależną.

 

Moim marzeniem: jest bycie spełnioną na każdej płaszczyźnie swojego życia,

a także pływanie z delfinami. :)

 

 

Kacper Wąsowski

 

Pierwszymi moimi studiami była medycyna w pięknym mieście jakim jest Łódź, po roku medycyna zrezygnowała z mojej osoby jako studenta, co było najcudowniejszą porażką jaka spotkała mnie w życiu. Szukając nowych studiów postanowiłem, że pójdę za swoim upodobaniem do nauk ścisłych (zamiast marzyć o pracy Dr. House'a) i wybrałem Wydział Inżynierii Materiałowej na którym studiuję trzeci rok. Na wydziale zaangażowałem się w działalność w kole naukowym WAKANS i zostałem jego przewodniczącym. Studia (jakimś cudem) udaje mi się łączyć z pracą na pół etatu w przemyśle kosmicznym.

 

W wolnym czasie: troszkę sportu, całkiem sporo książek i gigantyczna ilość filmów na YouTube o wszystkim o czym się da.

 

Mój cel: przeżyć życie tak, żeby czuć, że zebrałem masę cudownych doświadczeń.

 

Największe marzenie: stworzenie jakiejś wartości intelektualnej, która będzie odpowiadała na problemy świata i robiła pieniążki przy okazji.