Bożenna Kędziora | Ferrero Polska Sp. z o.o.

 


"Jestem absolwentką  Wydzialu Inżynierii Chemicznej i Procesowej  Politechniki Warszawskiej i chciałabym zaproponować  Ci współpracę w ramach programu mentoringowego.  

Jeśli ciekawi Cię praca w przemyśle a szczególnie przemyśle spożywczym,bardzo chętnie podzielę się z Tobą  moim doświadczeniem zdobytym w rożnych gałęziach przemysłu. 

Moja droga rozwoju od asystenta w biurze projektów do zarządzania realizacją inwestycji i budowaniem instalacji nie tylko w komputerze, od inżyniera procesów w dziale inwestycji do Technologa produkcji wyrobów czekoladowych, od kierownika działu jakości do kierownika jakości portfela wyrobów w dużej międzynarodowej firmie. 

Podzielę się doświadczeniem zdobytym przy wdrażaniu nowych projektów, nowych procedur, nowych zasad funkcjonowania w mniejszych i wiekszych organizmach. 

Jestem gotowa odpowiedzieć na Twoje pytania, pomóc Ci w podejmowaniu decyzji poprzez wspólne ich przeanalizowanie. Chciałabym poznać Twój punkt widzenia, zrozumieć go  i jeśli możliwe przeanalizować z Tobą Twoje wybory. 

Ścieżka kariery jest drogą z zakrętami, która wielokrotnie wije się i mobilizuje nas do modyfikacji kierunków  założonego  wcześniej rozwoju. Ważne jest, aby być otwartym i gotowym na te zmiany, zaakceptować je i zawsze znaleźć swoje miejsce w nowym obszarze działań."

 Powrót