Dawid Adach


Cześć!  

Po pierwsze gratuluję Ci świetnej decyzji - fakt, że nie czekasz z założonymi rękami tylko bierzesz karierę w swoje ręce i wkładasz dodatkowy wysiłek (np. szukając mentora) - z pewnością zaowocuje w przyszłości. Mówię to z własnego doświadczenia ale o tym za chwilę.  

 

W 2019 roku magazyn Forbes umieścił mnie na liście "Forbes 30 under 30" czyli jak głosił nagłówek "najzdolniejszych przedsiębiorców i innowatorów młodego pokolenia". To efekt skali jaki odniosła nasza spółka MDB, która sprzedaje oprogramowanie do ponad 180 krajów na całym świecie a z jej rozwiązań korzysta ponad 4 miliony użytkowników na całym świecie i takie podmioty jak NASA, Amazon, Airbus, IKEA czy US Navy.  

 

Choć dziś prowadzę trzy spółki w różnych obszarach, (od oprogramowania, poprzez hardware kończąc na produkcji jedzenia z wykorzystaniem technologii hydroponicznej oraz upraw wertykalnych) jak również jestem członkiem rad nadzorczych innych spółek, to zanim założyłem swój pierwszy startup realizowałem swoje marzenie z jakim szedłem na studia - karierę w korporacji.  

 

Przez pięć lat pracowałem dla największych korporacji (Accenture, ING, Nationale Nederlanden,  T-mobile) z czego cztery lata spędziłem na projektach za granicą - w Indiach, Holandii, Niemczech, Belgii czy Francji.  

 

Nie udałoby mi się dojść do wielu rzeczy gdyby nie istotny moment w moim życiu, a ten z kolei nie wydarzyłby się gdybym, podobnie tak jak Ty dziś nie włożył dodatkowego trudu. W moim przypadku tym wysiłkiem (ale i przyjemnością) było członkostwo w organizacji BEST na PW, a momentem, który wspominam organizacja dużego projektu w ramach organizacji. Ogromne wsparcie i wiara kolegów pokazała mi, że jeśli się chce to można osiągnąć naprawdę wiele.  

 

Dlatego w ramach naszych spotkań chciałbym Ci nie tylko pomóc rozwinąć się osobiście i zawodowo, ale także pokazać, jak wiele jest w Twoim zasięgu i zmotywować Cię, abyś nie bał się po to sięgnąć.  

Niezależnie od tego czy marzy Ci się kariera w korporacji czy własna firma pomogę Ci w jej realizacji a może przede wszystkim - w jej wyborze (jeśli jeszcze nie jesteś pewien). Ale pamiętaj - choć z ogromną przyjemnością poświęce czas na pracę z Tobą to ten program nie da Ci nic jeśli Ty nie włożysz w niego odpowiednio wysiłku i oddania. 

Jesteś na to gotowy? 
Zaczynajmy!

 


Hi there!  

First of all, congratulations on making a proactive decision—not just waiting passively but actively taking charge of your career by putting in extra effort, such as seeking a mentor. This will surely pay off in the future. I say this from my own experience, which I'll share more about shortly. 

 

In 2019, Forbes magazine included me on the "Forbes 30 under 30" list, highlighting "the most talented entrepreneurs and innovators of the young generation." This achievement reflects our company MDB's global reach, selling software in over 180 countries with more than 4 million users worldwide, including major organizations like NASA, Amazon, Airbus, IKEA, and the US Navy. 

 

Today, I lead three companies across diverse sectors—from software and hardware to hydroponic and vertical farming food production. Additionally, I serve on the supervisory boards of other companies. Yet, before founding my first startup, I pursued the dream I had entering college—a career in a corporation. 

 

I spent five years working with leading corporations such as Accenture, ING, Nationale Nederlanden, and T-Mobile, including four years on international projects in India, the Netherlands, Germany, Belgium, and France. 

 

My journey to these achievements included a crucial moment that would not have occurred if I hadn't, just like you are doing now, invested that extra effort. For me, this effort—and pleasure—was my membership in the BEST organization at PW, especially when I organized a major project within the organization. The immense support and faith from my colleagues showed me that with determination, one can achieve great things. 

 

Therefore, in our meetings, I aim not only to help you develop personally and professionally but also to show you how much is within your reach and to motivate you to confidently pursue it. 

 

Whether you aspire to a corporate career or to own your own business, I'll assist you not only in achieving this goal but also, crucially, in making the right choice if you're still undecided. Remember, while I am eager to dedicate time to work with you, this program will only be beneficial if you also invest the necessary effort and commitment. 

 

Are you ready for this? Let's get started! Powrót