• 27.04.2017 - 24.03.2017
  • 10:00
Jak wyróżnić się w procesie rekrutacji? Warsztat Design Thinking w ramach 2 ścieżki PRK - 27 kwietnia
Warsztaty

Wiesz jak to jest wysyłać CV i tygodniami kompulsywnie sprawdzać maila lub telefon w oczekiwaniu na odpowiedź?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę wśród setek innych aplikacji o pracę, ale nie wiesz jak?

Bądź z nami na warsztacie Design Thinking, który zabierze Cię w twórczą przygodę przez arkany rekrutacji, kreatywny proces produkcji pomysłów i rozwiązań oparty o potrzeby rekruterów.

Co zyskasz?

• zapoznasz się z etapami procesu Design Thinking
  • wykorzystasz w praktyce narzędzia DT do pracy nad „produktem”
  • „wejdziesz w buty” rekrutera i zobaczysz świat rekrutacji z innej perspektywy
  • zwiększysz swój kreatywny potencjał

Kto prowadzi warsztat?

Agnieszka Grabowska - psycholog (absolwentka UAM w Poznaniu), coach, certyfikowany trener biznesu oraz moderator metody Design Thinking. Pracowała również jako specjalista ds. innowacji, specjalista ds. rekrutacji i szkoleń. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej i kreatywności. Pracuje w oparciu o metodologię SET. Zawodowo interesuje się coachingiem prowokatywnym, kreatywnością i grywalizacją.

27 kwietnia (czwartek)

w godzinach 10:15 - 16:15