• 21.04.2017
  • 14:00
  • Warszawa
Spotkanie z Pracodawcą: Mars "Symulacja rozmowy rekrutacyjnej"
Spotkanie z Pracodawcą

Spotkanie z Pracodawcą: Mars "Symulacja rozmowy rekrutacyjnej"

Ludzie z Marsa zapraszają na warsztaty dotyczące procesu rekrutacji – symulacja rozmowy rekrutacyjnej. Zapisz się i doświadcz tego, co czują kandydaci starający się o staż czy pracę. Będziemy chcieli zaangażować Cię podczas spotkania, abyś jak najlepiej zrozumiał dlaczego przygotowanie się jest niezbędnym składnikiem sukcesu w rekrutacji oraz dodamy Ci pewności siebie na przyszłość. Będziemy opierali się o realnie prowadzoną rekrutację na staż do Działu Technicznego w Mars Polska, ale nasze rady są uniwersalne.

Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia na Wydziale Inżynierii Produkcji PW w sali 312b w godz. 14:00 - 16:00

Zapisz się jeśli chcesz:

  • Dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny
  • Zrozumieć, dlaczego pracodawca zadaje konkretne pytania
  • Wiedzieć jak przygotować się do procesu rekrutacji
  • Wiedzieć czy wiedza techniczna jest wystarczająca na rynku pracy, a jeśli nie, to co jest niezbędnym składnikiem
  • Dodać sobie pewności siebie podczas przyszłych procesów rekrutacyjnych
  • Chcesz dać się poznać Ludziom z Marsa i masz do nas pytania

Zapraszamy! Prowadzą Ludzie z Marsa:

Bogusław Wągrocki, Technical Manager w Mars Polska – ekspert funkcjonalny

Zarządza działami Utrzymania Ruchu i Inżynieryjnym. Odpowiada za inwestycje w rozbudowę i modernizację oraz bezawaryjną pracę fabryk w najszybciej rozwijającej się w Europie jednostce Mars Petcare! Bogdan jest przykładem wieloletniej różnorodnej ścieżki rozwojowej. W czasie swojej kariery zajmował się między innymi produkcją, optymalizacją, integracją projektów inwestycyjnych i aktywności rynkowych oraz wdrażaniem projektów i narzędzi Lean.

Rekrutował na różne stanowiska, również stażystów programu Mars Business Experience. Bogdan może być Twoim managerem podczas stażu w Dziale Technicznym – skorzystaj z szansy i daj się poznać!

Patrycja Łakomy, Employer Branding Specialist w Mars Polska – ekspert rekrutacyjny

Cztery lata doświadczeń rekrutacyjnych, czyli tysiące przejrzanych aplikacji i rozmów rekrutacyjnych. Chętnie odpowie na pytania dotyczące rekrutacji i podpowie jak przygotować się do procesu rekrutacyjnego. Aktualnie dba i aktywnie buduje reputację Marsa jako pracodawcy. Koordynuje program stażowy Mars Business Experience, więc to i Ciebie może wspierać w rozwoju kariery w Marsie!

 

Zapisz się na wydarzenie poprzez stronę (po zalogowaniu na Konto Studenta) bądź poprzez zgłoszenie na adres : aneta.tyczynska@pw.edu.pl 

Lokalizacja

Wydział Inżynierii Produkcji PW, sala 231 B

Dane kontaktowe