• 31.10.2017
Akcelerator Kariery - Październik

Akcelerator Kariery - Październik

Drodzy Studenci, Doktoranci i Absolwenci!

Zapraszamy Was do udziału w pierwszym bloku tematycznym Akceleratora Kariery :)

W październiku skupimy się na tematach związanych z
EFEKTYWNOŚCIĄ OSOBISTĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI MIĘKKIMI.

Razem z Pracodawcami, instytucjami rynku pracy i trenerami chcemy wesprzeć Was w doskonaleniu umiejętności miękkich, by zwiększyć Waszą EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTĄ na rynku pracy.

Czym w takim razie są UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE?

Jak możemy przeczytać na businessinsider.com.pl:

Kompetencje miękkie, inaczej umiejętności interpersonalne dotyczą cech psychofizycznych i umiejętności społecznych. Koncentrują się na zachowaniu człowieka, jego postawach, motywacji oraz zarządzaniu własną osobą.

Zainteresowani? :)

W ramach bloku Efektywność osobista/ Umiejętności miękkie nie zabraknie tematów związanych m.in. z:

• proaktywnością, motywacją czy zarzadzaniem czasem;
  • planowaniem ścieżki kariery, tak by stać się atrakcyjnym kandydatem dla pracodawcy;
  • procesami rekrutacyjnymi, w tym m.in. Assessment Center – zdobędziecie tajemną wiedzę, co zrobić, by odnieść sukces na rozmowie rekrutacyjnej!

Udział w min. 3 warsztatach z danego bloku gwarantuje otrzymanie certyfikatu z poświadczeniem Firm prowadzących poszczególne wydarzenia.

Co zrobić, aby zgłosić swój udział w Akceleratorze Kariery?

• Pobierz regulamin: Link do ząłącznika
  • PRZECZYTAJ i podpisz;
  • Przynieś do Biura Karier (Polna 50, V piętro) lub zrób zdjęcie/zeskanuj podpisany regulamin;
  • Odbierz KARNET NA AKCELERATOROWE PIECZĄTKI w Biurze Karier lub na pierwszym warsztacie, w którym weźmiesz udział;
  • Zdobywaj wiedzę i cenne umiejętności – ROZWIJAJ SIĘ :)

• Daty poszczególnych warsztatów oraz możliwość zapisu w zakładce Wydarzenia