• 25.10.2017
Efektywność osobista ( proakytwność, motywacja, zarządzanie czasem )

Efektywność osobista ( proakytwność, motywacja, zarządzanie czasem )

Biuro Karier, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 1).

Warto wiedzieć jak działa mózg w sytuacji realizacji czegoś dla nas ważnego, warto mieć swoje osobiste strategie radzenia sobie z przeszkodami. Warto potrafić się wybronić przed samym sobą. Wygrywają w życiu ci, którzy to potrafią.

Korzyści dla Ciebie z udziału w warsztacie:

• Uczestnik dowie się jakie są jego priorytety, na ten moment, w życiu.
  • Uczestnik pozna metody wzmacniania swojej motywacji w realizacji swoich priorytetów.
  • Uczestnik pozna mechanizmy osłabiające motywację.
  • Uczestnik pozna strategie radzenia sobie z demotywacją osobistą.
  • Uczestnik pozna jedną z zasad zarządzania swoim czasem- metodę Eisenhowera.
  • Uczestnik nauczy się zarządzać swoim czasem tak aby realizować swoje priorytetey w życiu.

#DZIEŃZMIAN

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia chcąc wyjść naprzeciw osobą poszukującym pracy zainicjowało ogólnopolską dyskusje o wartości pracy tymczasowej a wszystko to w ramach akcji #DzieńZmian promującej legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Warsztaty odbędą się 24 października w budynku CZIiTT w sali 5.28 w godzinach 12:15 - 16:15. Zapisy po zalogowaniu się do Strefy Studenta.

Pierwszy warsztat zostanie przeprowadzany przez eksperta agencji Macro-Work Agnieszkę Szwejkowską.

Agnieszka Szwejkowska

Psycholog, coach PCC, trener biznesu, konsultant, koordynator, psychoterapeuta.

Ukończyła The Art & Science of Coaching w Erickson College International, studium trenera biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego, wieloletnie szkolenia w Instytucie Ericksonowskim, szkołę Analizy Transakcyjnej dla biznesu.

Od 15  lat wspiera biznes, organizacje pozarządowe i rządowe w realizacji ich celów, prowadząc projekty rozwojowe, treningi i excecutive coaching. Od 8 lat prowadzi szkolenia wykorzystując najnowsze badania psychologii rozwojowej i kognitywnej.

W swojej praktyce  wykorzystuje wiedzę i doświadczenie o tajnikach zmiany zachowań, nawyków i postaw. Współodpowiedzialna za wykreowanie trendu dotyczącego zarządzania Firmami Rodzinnymi w Polsce.

W wartsztatach mogą wziąć udział wszyscy studenci, absolwenci i doktoranci PW, pierwszeństwo mają jednak osoby zapisane do programu Akcelerator Kariery.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.28