• 31.10.2017
Sprawdź  SWÓJ psychologiczny SOFTWARE

Sprawdź SWÓJ psychologiczny SOFTWARE

Zapraszamy Was na kolejne wydarzenie w ramach październikowego Akceleratora Kariery!

Warsztaty w ramach bloku: Efektywność osobista/umiejętności miękkie

Jeśli zastanawiasz się nad tym jaka/-i jesteś? Co jest Twoją mocną stroną? Jakie środowisko pracy byłoby dla Ciebie najbardziej ekologiczne?

Zapraszamy do udziału w testach psychologicznych i konsultacjach z psychologiem.

Czym są testy psychologiczne?

Testy psychologiczne to profesjonalne narzędzie badawcze, którego wyniki pozwalają wnioskować o pewnych cechach, właściwościach oraz potencjale osoby badanej. Niektóre z nich są wykorzystywane podczas rekrutacji pracowników.

Badania testowe przeprowadzane w Biurze Karier mają charakter grupowy (6 osób). Trwają one około 60 minut. W tym czasie należy wypełnić ankietę personalną, a także testy badające osobowość oraz style radzenia sobie ze stresem.

Wyniki omawiane są w trakcie spotkania indywidualnego, którego termin ustalany jest po wykonaniu testów.

Celem konsultacji jest przedstawienie charakterystyki psychologicznej pomocnej w planowaniu ścieżki rozwoju. Spotkanie prowadzone jest w formie dyskusji.

Testy przeprowadzą nasi Karieropomocni Doradcy :)

Ewa Kluczek-Woźniak – Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, Szkoły Coachów Biznesu SET oraz Szkoły Coachingu Grupowego i Zespołowego Pracowni Coachingu NOVO. Uczestniczka licznych szkoleń dotyczących kariery, poradnictwa zawodowego, rekrutacji, w tym min. MABORowego Eksperckiego Treningu Asesora. W Biurze Karier wspiera studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy. Prowadzi konsultacje służące rozwojowi zawodowemu i osobistemu, odkrywaniu własnego potencjału i budowaniu ścieżek kariery. Diagnozuje predyspozycje zawodowe na podstawie testów psychologicznych i doradczych. Przygotowuje do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej, w tym sesji Assessment Centre. Posiada doświadczenie trenerskie w zakresie realizacji projektów szkoleniowych związanych z tematyką planowania kariery, radzenia sobie ze stresem i asertywnością.

Agnieszka Skowrońska – Absolwentka Psychologii KUL, Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz CoachWise Coaching Essentials. Od 12 lat pracuje z inżynierami, zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery. Prowadzi konsultacje w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowań. Odpowiedzialna za koordynację ogólnouczelnianego badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej”.

Polna 50, V piętro