• 28.11.2017
Cykl projektowy: Role w projekcie, planowanie harmonogramu i współpraca w zespole
Warsztaty

Biuro Karier, DPD Polska oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 2, Zarządzanie projektami i zmianą).

Projekt – ale o co chodzi? … czyli co powinieneś wiedzieć o projekcie by czuć się swobodniej w środowisku projektowym.

Na warsztacie w pigułce dowiesz się:

• Czym jest projekt
  • Jakie są fazy projektu
  • Jak odróżnić projekt od procesu
  • Budowaniu planu projektu

Warsztat odbędzie się w terminie 28.11 w godzinach 12:15 - 14:15, w budynku CZIiTT w sali 5.03.

Warsztat poprowadzi:

Monika Blicharz-Gmur - Project Manager, Programm Manager, Trener

Posiada kilkunastoletnie doświadczenia w zarządzaniu projektami, zarządzaniu zmianą, głównie w branży finansowej i logistycznej a także w prowadzeniu szkoleń z zakresu zarządzania projektami.

Obecnie związana zawodowo z DPD Polska – liderem na rynku usług kurierskich w Polsce.

Zajmuje się zarządzaniem projektami strategicznymi, takimi jak połączenie spółek na rynku logistycznym, wdrażanie nowych rozwiązań operacyjnych i narzędzi IT.

Jako trener specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania projektami.

Pasjonatka Inline Alpine – członek Komisji Inline Alpine przy Polskim Związku Sportów Wrotkarskich.

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.03