• 13.11.2017
Biznesplan w zarysie

Biznesplan w zarysie

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na szkolenie przeznaczone dla osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej i poszukujących informacji o najważniejszych zasadach związanych z przygotowaniem biznesplanu dla swojego przedsięwzięcia.

Szkolenie odbędzie się 13 listopada 2017 w godz. 10:00-14:00, sala 5.03 w budynku CZIiTT

Warsztat organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości: http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak:

• sposoby analizy konkurencji
  • badanie potrzeb klientów
  • charakterystyka produktu/usługi
  • plan finansowy przedsięwzięcia
  • promocja firmy na rynku

Prowadzący:

Grzegorz Reszka - doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie - Zespół ds. Informacji Zawodowej i Przedsiębiorczości. Jako doradca pracuje z klientami przygotowującymi się do założenia własnej działalności gospodarczej. Prowadzi zajęcia z zakresu zasad tworzenia biznesplanów oraz negocjacji biznesowych.

Zapisy na szkolenie dostępne po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.03