• 22.11.2017
Raportowanie, analityka danych i inteligencja w chmurze - Big Data

Raportowanie, analityka danych i inteligencja w chmurze - Big Data

Zapraszamy na warsztaty z cyklu Nowe Technologie Cloudowe w biznesie pod patronatem Be Poland.

22 listopada, w godzinach 16:15 - 18:15, budynek Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, sala 5.03

UWAGA: na warsztat prosimy przyjść z własnym laptopem.

Ekspert z firmy Be Poland, Marcin Tabędzki podzieli się praktyczną wiedzą z budowania i wdrażania w biznesie rozwiązań w technologiach cloud. Zajęcia będą prowadzone na platformie Salesforce, która kompleksowo pokrywa wymienione technologie.

Podczas najbliższego warsztatu:

• dowiesz się jak definiować i generować raporty operacyjne i zarządcze
  • poznasz metody efektywnej analizy dużych zbiorów danych pochodzących z różnych źródeł nauczysz się tworzyć raporty na podstawie danych z systemu CRM

PROWADZĄCY
Marcin Tabędzki
Partner
Be Poland Think, Solve & Execute

Wykształcenie: Marcin posiada tutył magistra w dziedzinie Matematyki Stosowanej i Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:
Marcin jest ekspertem z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie consultingu IT. Prowadził projekty dla polskich i międzynarodowych Klientów. Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie systemów CRM, efektywności procesów sprzedażowych, windykacji, transformacji modeli operacyjnych, księgowości, procesów sprzedaży B2C, core’owych systemów bankowych. Marcin uczestniczył w kilku kompleksowych procesach wdrażania systemu typu end-to-end (CRM, fuzje, wymiana systemu core’owego, efektywność multikanałowa), w tym w ramach transformacji procesów sprzedażowych oraz usprawnienia customer experience. Posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów w metodyce Agile.
Mocne strony Marcina to analiza procesów biznesowych, prowadzenie szkoleń, optymalizacja procesów sprzedażowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie dużymi zespołami projektowymi, silna orientacja na klienta i wyniki.

Rejestracja po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Od inżyniera do milionera” organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.03