• 14.11.2017
  • 16:15 - 18:00
Inspiratorium, czyli spotkanie z przedsiębiorczymi absolwentami Politechniki Warszawskiej
Inne

Inspiratorium, czyli spotkanie z przedsiębiorczymi absolwentami Politechniki Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają na  dawkę inspiracji, czyli spotkanie z przedsiębiorczymi studentami i absolwentami Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie rozpocznie się krótkim wprowadzeniem dotyczącym budowania koncepcji biznesowych opartych na etyce, odpowiedzialności społecznej i innowacyjności, które poprowadzi Wiktoria Drożdżewicz, studentka WZ PW, reprezentująca Enactus Politechniki Warszawskiej. 

Następnie, absolwent PW Konrad Pawlak, w czasie prezentacji opowie o początkach swojej przygody w biznesie, podzieli się narzędziami z których korzystał i które każdy może wykorzystać, aby w jak najkrótszym czasie sprawdzić swój pomysł na biznes i z sukcesem go rozwinąć.

Na żywym przykładzie, jakim jest DZIK DZIKI i Miś Warszawski pokaże jakie były kolejne kroki milowe w rozwoju tych marek, jakie błędy zostały popełnione po drodze i jaka lekcja płynie z każdego z nich.

Prelegenci:

Wiktoria Drożdżewicz - studentka 3 roku Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Od 2016 roku członek organizacji studenckiej Enactus Politechnika Warszawska, w której udziela się m.in. przy rekrutacji i promocji organizacji. Swoją dopiero rozpoczynającą się karierę zawodową wiąże z marketingiem

Konrad Pawlak - absolwent wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej i student Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie. Od 2012 roku realizuje liczne projekty, min. największa polska odsłona międzynarodowego projektu Before I Die, ogólnopolskiej akcji społecznej „Zwierzęta na Święta”, twórca marek DZIK DZIKI i Miś Warszawski. Obecnie zajmuje się tworzeniem systemów dla osób, które chcą stawiać pierwsze kroki w biznesie i stworzyć własny sklep internetowy.

Linki:

https://dzikdziki.pl/
https://miswarszawski.pl/
https://www.linkedin.com/in/konradpawlak94/

 

Informacje organizacyjne:

KIEDY:  14.11.2017 (wtorek), godzina 16:15 -18.00

GDZIE: 

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, sala 5.03

Wydarzenie  organizowane jeste w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości: http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

 

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

 

 

Lokalizacja

Rektorska 4

Dane kontaktowe