• 23.11.2017
Proces Zarządzania Projektem - od strony zespołu projektowego i współpracy z klientem
Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Freeport Metrics zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 2, Zarządzanie projektami i zmianą).

Warsztat odbędzie się 23.11.2017 (czwartek) w godzinach 14:15-16:15, w sali nr 5.03 w budynku CZIiTT (ul. Rektorska 4)

Wprowadzenie do świata zarządzania projektami dla młodych profesjonalistów wchodzących na rynek pracy. Będziemy koncentrować się na różnych elementach cyklu linii projektu, szczególnie fazie początkowej. Omówimy takie elementy, jak podejście zorientowane na użytkownika, które jest związane z początkowym etapem rozpoczęcia projektu. Podczas wspólnych ćwiczeń nauczymy Was jak pisać eposy (ang. epic) i historyjki użytkownika (ang. user stories).

W programie:

• Wprowadzenie do zarządzania projektami
  • Fazy projektu
  • Metodyki w zarządzaniu projektami IT, które łatwo skalują się na projekty przy zróżnicowanej wielkości, budżecie, zakresie i typie
  • Jak to wygląda we Freeport Metrics
  • Codzienne wyzwania
  • Teoria a rzeczywistość
  • Narzędzia pomocne przy prowadzeniu projektu
  • Czy kierownik projektu może być twoim kolegą
  • Cechy dobrego projekt manadżera
  • Sposób Freeport Metrics na dobre prowadzenie projektu
  • Jak radzić sobie ze skomplikowanymi przypadkami i wyzwaniami w zespole
  • Kilka pieczeni na jednym ogniu, czyli dzielenie czasu pomiędzy kilka projektów.
  • Morale zespołu.

Warsztat poprowadzi:

Marcin Soja - ukończył University of Lancaster w Wielkiej Brytanii na kierunku IT Management oraz Internet Security. Posiada bogate doświadczenie w wielu dziedzinach związanych z technologią - pracował jako inżynier sieciowy, deweloper oprogramowania oraz deweloper aplikacji mobilnych. Do Freeport dołączył w 2016 roku jako Starszy Programista. Na co dzień pracuje bezpośrednio z klientem prowadząc nadzór nad projektem, a także wprowadzając innowacyjne pomysły.

Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Kampus Cetralny PW, szczegóły wkrótce