• 14.12.2017
Zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem

Biuro Karier PW oraz GiGroup zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 3, Radzenie sobie ze stresem).

Warsztat odbędzie się 14 grudnia 2017 w godz. 14:30 – 16:30, w budynku CZIiTT w sali 5.03.

W programie:

• Czym jest czas, jak go rozumiemy
  • Zalety planowania działań
  • Sztuka formułowania celów, wyznaczanie prioryterów, m.in. Reguła Pareto, matryca Eisenhowera i Coveya
  • Techniki planowania w czasie
  • Narzędzia do pomocy planowania czasu

Warsztat poprowadzi:

Katarzyna Izabela Syrówka - Praktyk biznesu posiadająca 20 lat doświadczenia w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu strategicznym. Ekspertka w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi i ich rozwijaniu, przygotowaniu i wdrażaniu planów sprzedażowych oraz planowaniu i wdrażaniu kompleksowych programów szkoleniowych. Specjalizuje się także w strategicznym rozwoju biznesu i wprowadzaniem firm na polski rynek. Posiada wysokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne, jednocześnie nieustannie poszukując innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój biznesu. Doradca biznesowy w budowaniu i kreowaniu kierunku rozwoju przedsiębiorstw. Prywatnie aktywnie wspiera kobiety przy powrocie na rynek pracy organizując szkolenia zawodowe. W toku swojej kariery zawodowej wprowadzały na Polski rynek takie marki jak: McDonald’s, Norwich Union, Sampo, Hotel Narvil, Grupa HzH i inne.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.03