• 06.12.2017
Spotkanie z Ministerstwem Rozwoju na WAiNS
Spotkanie z Pracodawcą

Spotkanie z Ministerstwem Rozwoju na WAiNS

Biuro Karier oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej zapraszają na spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju.

Studencie/ Absolwencie postaw na ROZWÓJ!

Ministerstwo Rozwoju jako duży i stabilny pracodawca oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego nie tylko w ramach zatrudnienia ale również programów staży praktyk i wolontariatu.

Staż, praktyka czy wolontariat, to unikalna możliwość zdobycia doświadczenia w administracji rządowej, a zwłaszcza poznania specyfiki MR.

Ministerstwo wspiera rozwój zawodowy pracowników m.in. poprzez liczne szkolenia grupowe, indywidualne, szkolenia wewnętrzne, możliwość refundacji nauki języka i studiów podyplomowych.

Na spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju dowiesz się więcej o możliwościach kariery zawodowej w administracji rządowej, o praktykach, wolontariacie, a także programie płatnych staży w MR.

Przybliżymy sposób aplikacji i rekrutacji na stanowiska w służbie cywilnej oraz postaramy się obalić mity i stereotypy dotyczące pracy w administracji publicznej.

Spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Gmachu Głównym, w sali 208 w godzinach 14:15-16:15.

Zapisy na wydarzenie po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, sala 208