• 11.12.2017
Odzyskiwanie danych z nośników pamięci, ich budowa i programowanie komputerowe w ABW
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wydział Elektryczny zapraszają na spotkanie z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Zadania ABW zostały zdefiniowane na stronie internetowej służby.

Czy jednak katalog ten jest zamknięty?

O tym, a także o informatyce, elektronice oraz innych interesujących zagadnieniach z życia Agencji dowiesz się na prezentacji poświęconej nośnikom pamięci, odzyskiwaniu danych oraz programowaniu w ABW.

Prezentację poprowadzą eksperci z dziedziny badań kryminalistycznych i informatyki.

Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2017r. w godzinach 14:15 - 16:15 na Wydziale Elektrycznym w sali 226 (Gmach Główny).

Zapisy na wydarzenie nie są obowiązkowe. Jeżeli jednak chcesz otrzymać powiadomienie o zbliżającym się terminie spotkania, zaloguj się do Strefy Studenta i zapisz się na wydarzenie.

Wydział Elektryczny