• 15.01.2018
Manager jako coach – jak rozwijać swoich pracowników

Manager jako coach – jak rozwijać swoich pracowników

Biuro Karier PW oraz DPD Polska zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 4, Leadership skills).

Warsztat odbędzie się 15 stycznia 2018 r., w godz. 13.15-16.00, w budynku CZIiTT w sali 3.21

W programie:

• “Leadership tool box” – narzędzia pracy managera – model przywództwa sytuacyjnego
  • Różne style zarządzania a coaching
  • Coaching a inne formy rozwoju (mentoring, doradztwo, szkolenie)
  • Budowanie zaufania i relacji coachingowej
  • Kompetencje coacha – ćwiczenia ( zadawanie pytań, aktywne słuchanie, docenianie)
  • Struktura procesu coachingowego ( „coaching drogi”- podróż w pięciu krokach)

Warsztat poprowadzi:

Beata Molska

Jest psychologiem biznesu, trenerem, coachem oraz wieloletnim dyrektorem personalnym. Z branżą HR jest związana od ponad 20-stu lat. Jako certyfikowany coach (ICC) prowadzi executive coaching, team coaching, szkolenia kadry managerskiej i sił sprzedażowych, a także kompleksowo wdraża strategię personalną w firmie. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego w zakresie Psychologii Biznesu (studia magisterskie) i MBA oraz Podyplomowe Studium Terapii i Treningu grupowego na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskała certyfikat trenera biznesu. Przez ponad 15 lat pracowała w branży finansowo-ubezpieczeniowej jako Dyrektor Personalny (ING Commercial Finance, Coface Poland, Axa Assistance) oraz w branży logistycznej i (w firmie Nestle Waters  będącej właścicielem marki Dar Natury). Aktualnie współpracuje jako  Recruitment & Development Manager przy projektach rekrutacyjnych i rozwojowych w DPD Polska Sp. z o.o. prowadząc szkolenia  i doradztwo dla kadry managerskiej m.in. w zakresie coachingowego stylu zarządzania.  Od 1997 roku jest także Dyrektorem Zarządzającym firmy doradczo-szkoleniowej HR ACCELERATE.

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 3.21