• 27.02.2018
Warsztaty z NETWORKINGU - warsztaty realizowane w ramach Business Networking Day na WIL PW
Warsztaty

Biuro Karier PW oraz Wydział Inżynierii Lądowej PW zapraszają na warsztaty organizowane w ramach przygotowania studentów do udziału w BUSINESS NETWORKING DAY na Wydziale Inżynierii Lądowej PW.

Warsztat odbędzie się 27 lutego 2018 r., w godz. 11:00-13:30, w Gmachu Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16),  w sali 509 B

W programie:

• Co to jest NETWORKING
  • Networking jako droga do ukrytego rynku pracy
  • Twoja sieć networkingowa – JUŻ w niej jesteś
  • Budowa i zarządzanie siecią kontaktów (m.in. 3 problemy blokujące efektywne budowanie sieci kontaktów zawodowych)
  • Miejsca i sytuacje sprzyjające nawiązywaniu kontaktów zawodowych, samodzielne tworzenie takich sytuacji
  • Business Networking Day:
    - jak określić cel udziału
    - jak się przygotować (pytania do potencjalnych pracodawców, umiejętność zainteresowania firmy Twoją kandydaturą / jak dać się zapamiętać)
    - budowa PLANU DZIAŁAŃ NETWORKINGOWYCH

Warsztat poprowadzi:

Julita Mucha - Specjalista ds. współpracy z pracodawcami w Biurze Karier PW, certyfikowany coach, posiada 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu przygotowania do wejścia na rynek pracy oraz doświadczenie w prowadzeniu procesu selekcji i rekrutacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń z obszaru Employer Brandingu. Prezes Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier, współorganizatorka projektu rekrutacyjnego CAREERDATE.

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Więcej informacji o BUSINESS NETWORKING DAY na WIL PW - w WYDARZENIACH na portalu Biura Karier PW

Gmach Inżynierii Lądowej PW (ul. L. Kaczyńskiego 16), w sali 509 B.