• 11.04.2018
Sieć i Ty

Sieć i Ty

Biuro Karier PW oraz Winckler Personal zapraszają na warsztaty dedykowane studentom zainteresowanym tematyką profesjonalego przygotowania do udziału w procesach rekrutacji do pracy. Warsztaty poprowadzą doświadczeni headhunterzy.

Warsztaty odbędą się 11 kwietnia 2018 r., w godz. 14:15-16:15, w budynku CZIiTT PW (ul. Rektorska 4), w sali 5.02

Podczas warsztatów „Sieć i Ty”:

• dowiesz się w jaki sposób headhunterzy wykorzystują Internet do poszukiwania kandydatów do pracy
  • pokażemy Ci, jak wykreować Twój profesjonalny wizerunek w sieci i dać się złowić w wirtualną sieć rekrutera
  • pokażemy Ci, na co zwracać uwagę dobierając kanały komunikacji w Internecie
  • opowiemy o typowych oraz nietypowych błędach kandydatów, popełnianych w wirtualnym świecie, które skreślają ich na etapie selekcji.

Dzięki formule, łączącej część merytoryczną z częścią praktyczną dowiesz się, jak wprowadzić zmiany od zaraz, będziesz mieć również okazję na indywidualne konsultacje z zawodowymi headhunterami. Czekamy na Ciebie!”

Współorganizator: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej

Rejestracja na warsztaty możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 5.02