• 17.04.2018
Symulacje rozmów kwalifikacyjnych - poznaj Schneider Electric!
Spotkanie z Pracodawcą

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych - poznaj Schneider Electric!

Jesteś studentem Wydziału Elektrycznego? Chciałbyś poznać tajniki pracy i możliwości wykorzystania swoich umiejętności w dużym biznesie energetycznym? Koniecznie weź udział w symulacji rozmowy rekrutacyjnej w Schneider Electric.

Na SYMULACJE ROZMÓW REKRUTACYJNYCH zaprasza Biuro Karier PW, Wydział Elektryczny PW oraz firma Schneider Electric:

17 kwietnia 2018, w godz. 12:15-15:15, Wydział Elektryczny PW, Gmach Mechaniki, ul. Koszykowa 75, sala 07

Czym jest SYMULACJA ROZMOWY REKRUTACYJNEJ? Grupa studentów obserwuje próbną rozmowę kwalifikacyjną trzech studentów PW.

CHCESZ BYĆ JEDNYM ZE STUDENTÓW, którzy wejdą w rolę kandydatów? Zapisz się na wydarzenie, a następnie zgłoś zainteresowanie mailowo na adres Biura Karier PW, dołącz CV: biurokarier@pw.edu.pl

W programie:

12:15 – 12.45: “Wprowadzenie do Schneider Electric” – prezentacja

12:45 – 15:15: Symulacje rozmów rekrutacyjnych

Spotkanie poprowadzi Karolina Kupczuk - specjalista ds. rekrutacji i przedstawicielka firmy Schneider Electric, która opowie o oczekiwaniach wobec kandydatów i pytaniach, jakich możesz spodziewać się od pracodawcy.

UWAGA: Jesteś zainteresowany stażem w Schneider Electric? Na spotkanie przynieś swoje CV!

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.
Obsługujemy klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarczamy produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Karolina Kupczuk – absolwentka psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Z rekrutacją związana od początku kariery zawodowej, od 2 lat odpowiada za pozyskiwanie talentów na staże w strukturach Schneider Electric. W wolnej chwili nurkuje, piecze ciasta i spaceruje z psem.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Wydział Elektryczny PW, Gmach Mechaniki, ul. Koszykowa 75, sala 07