• 16.04.2018
Latający stolik  Biura Karier na Wydziale Transportu (konsultacje CV)

Latający stolik Biura Karier na Wydziale Transportu (konsultacje CV)

Uwaga, uwaga!

Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna podróż po Wydziałach by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy.

W ramach projektu „Latającego stolika” pojawimy się już w najbliższy poniedziałek (16 kwietnia 2018) w godzinach 12.00-14.30 na Wydziale Transportu.

Latający stolik to stolik, przy którym dowiesz się jak przygotować profesjonalne CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy jak efektywnie szukać pracy.

Jeśli zaś mierzysz się z jakimś wyzwaniem, zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą. A może brakuje Ci motywacji, wytrwałości?  O tym tez możesz z nami porozmawiać w trakcie speed coachingu – krótkiego, spontanicznego. Coachingu z inspirującymi kartami coachingowymi.

Do zobaczenia!

Na spotkanie zabierz swoje CV, otwartość i ciekawość. My zabieramy z Biura Karier dobrą energię, uśmiech i profesjonalizm.

Latający stolik jest zapowiedzią wydarzenia Busniess Networking Day, który odbędzie się już 24 kwietnia (wtorek) na Wydziale Transportu.

Szczegóły wkrótce:)

Koszykowa 75