• 25.04.2018
Profesjonalne dokumenty aplikacyjne, czyli co pisać i jak pisać, by zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną
Warsztaty

CV to wizytówka, przepustka do świata kariery, w którym ważne są kompetencje oraz umiejętność przedstawienia ich w odpowiedni sposób. Istotna tu jest kwestia zarządzania informacjami, aby przedstawić swój profil atrakcyjnie i zgodnie z faktami.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty, w trakcie których uczestnicy poznają zasady tworzenia CV i listu motywacyjnego oraz będą mieli możliwość zredagowania swoich dokumentów aplikacyjnych pod okiem doradców kariery.

25 kwietnia 2018 (środa), godz. 12:15-15:15, CZIiTT (ul. Rektorska 4), sala nr 3.21.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?:

•  Poznanie zasad tworzenia skutecznego CV i listu motywacyjnego
  •  Stworzenie własnych profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych
  •  Poznanie zasad komunikacji internetowej z pracodawcami
  •  Poznanie metod poszukiwania pracy i zdobywania informacji z rynku pracy
  •  Wiedzę o networkingu oraz narzędziach internetowych pomocnych w poszukiwaniu pracy

Na spotkanie zapraszamy z wydrukowanym CV, LM i przykładowymi ofertami praktyk i pracy.

Prowadzące:

Doradcy kariery z Biura Karier Politechniki Warszawskiej:

Agnieszka Skowrońska – psycholog, posiadająca doświadczenie w rekrutacji inżynierów, doradztwie zawodowym i zarządzaniu projektami edukacyjnymi

Anna Krajewska – psycholog, doradca zawodowy, trener. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu doradztwa zawodowego dla osób dorosłych i młodzieży, osób z niepełnosprawnością oraz w prowadzeniu szkoleń i treningów umiejętności interpersonalnych i aktywizacji zawodowej.

WAŻNA INFORMACJA: Wydarzenie organizowane jest w ramach Projektu NERW PW. W wydarzeniu mogą wziać udział wyłącznie studenci PW zapisani do projektu. SZCZEGÓŁY: Projekt NERW PW

JAK SIĘ ZAPISAĆ na te WARSZTATY?

1. Zaloguj się do Strefy Studenta i zapisz się klikając w odpowiednie pole :)

2. Jeśli jesteś zapisana/-y do Projektu NERW PW, to już wszystko!

3. Jeśli jeszcze nie jesteś zapisana/-y do NERW PW przejdź na podstronę projektu https://new.bk.pw.edu.pl/projekt-nerw-pw  pobierz formularz zgłoszeniowy oraz regulamin i postępuj zgodnie z instrukcją.

4. Tuż przed pierwszymi warsztatami/konsultacjami podpiszesz formularz zgłoszeniowy i przez kolejne 4 lata możesz cieszyć się wsparciem płynącym z projektu :)

CZIiTT, Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 3.21