• 26.04.2018
Warsztaty praktyczne z Hilti (Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej) - SPOTKANIE  ODWOŁANE
Warsztaty

Warsztaty praktyczne z Hilti (Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej) - SPOTKANIE ODWOŁANE

ZAPROJEKTUJMY PRZYSZŁOŚĆ!

• Właśnie kończysz studia i zastanawiasz się nad dalszą ścieżką zawodową?
  • Szukasz firmy, która doceni Twój unikalny potencjał i dopasuje Twój profil kompetencji do odpowiedniego dla Ciebie stanowiska?
  • Chcesz dołączyć do pionierów nowych technologii tworząc rozwiązania dla branży budownictwa przyszłości?

Dołącz do zespołu Hilti!

Będziemy 26 kwietnia 2018 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Przyjdź i porozmawiaj z nami o budownictwie przyszłości.

Harmonogram spotkania:

Przedstawienie firmy Hilti z naciskiem na Dział techniczny + szczegółowy plan spotkania (11:00-11:15)

Warsztaty praktyczne Zakres technicznych możliwości systemów Hilti przeznaczonych do montażu instalacji + prezentacja software’u Hilti wspomagającego projektowanie tych zamocowań (11:15-12:00)

Prezentacja Zastosowania materiałów biernej ochrony p/poż służących do zabezpieczeń przejść instalacyjnych przez ściany i stropy oddzielenia pożarowego (12:15-13:00)

Warsztaty praktyczne Zastosowania materiałów biernej ochrony p/poż służących do zabezpieczeń przejść instalacyjnych przez ściany i stropy oddzielenia pożarowego (13:15-14:00)

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Osoby zapisane na wydarzenie otrzymają drogą mailową informację na temat konkretnych sal,w którzych odbędzie się to wydarzenie.

Nowowiejska 20