• 10.05.2018
Big data – co to jest i jak z tego korzystać. Jak wygląda praca w tym obszarze. Akademia Be Poland.
Warsztaty

Startujemy z cyklem warsztatowym Akademia Be Poland „Big data – co to jest i jak z tego korzystać. Jak wygląda praca w tym obszarze."

WAŻNE: Dokonując zgłoszenia zapisujesz się na oba warsztaty, czyli cały cykl warsztatowy! Zapisy możliwe po zalogowaniu do Strefy Studenta.

• Wprowadzenie do tematyki big data oraz artificial intelligence / 10.05.2018, w godz. 14:15-16:15
  • Zastosowania Big Data na przykładzie platformy Salesforce / 17.05.2018, w godz. 14:15-16:15

Oba warsztaty odbędą się w budynku CZIiTT PW (ul. Rektorska 4), w sali 5.04

Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą laptopów (będą niezbędne do pracy podczas cyklu warsztatowego).

PROWADZĄCY
Marcin Tabędzki
Partner
Be Poland Think, Solve & Execute

Wykształcenie: Marcin posiada tutył magistra w dziedzinie Matematyki Stosowanej i Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:
Marcin jest ekspertem z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie consultingu IT. Prowadził projekty dla polskich i międzynarodowych Klientów. Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie systemów CRM, efektywności procesów sprzedażowych, windykacji, transformacji modeli operacyjnych, księgowości, procesów sprzedaży B2C, core’owych systemów bankowych. Marcin uczestniczył w kilku kompleksowych procesach wdrażania systemu typu end-to-end (CRM, fuzje, wymiana systemu core’owego, efektywność multikanałowa), w tym w ramach transformacji procesów sprzedażowych oraz usprawnienia customer experience. Posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów w metodyce Agile.
Mocne strony Marcina to analiza procesów biznesowych, prowadzenie szkoleń, optymalizacja procesów sprzedażowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie dużymi zespołami projektowymi, silna orientacja na klienta i wyniki.

Współorganizatorzy Akademii Be Poland:

• Biuro Karier PW
  • Wydział Elektryczny PW
  • Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Zarządzania PW
  • Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Zapisy na warsztaty możliwe po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (ul. Rektorska 4), sala 5.04