• 16.05.2018
Twórz z nami przyszłość elektrycznej motoryzacji / Spotkaj się z AVL Software and Functions
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier PW zaprasza na spotkanie z firmą AVL Software and Functions:

16 maja 2018, w godz. 14:15-15:45, sala AK, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa (ul. Nowowiejska 24).

Na wydarzenie szczególnie zapraszamy studentów:

• Wydziału Elektrycznego
  • Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych
  • Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa
  • Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
  • Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

Podczas spotkania Szymon Mroczek i Maciej Dryjański z AVL przybliżą Wam tematy:

1. AVL jako niezależne biuro inżynierskie. Wyzwania każdego dnia!

2. Maciej opowie o przykładowych projektach realizowanych przez AVL;

3. Umiejętności, które są cenne na rynku dla firm motoryzacyjnych;

4. Pannel discussion czyli odpoweidzi na najskrytsze pytania.

Maciej Dryjański - Lider Techniczny w AVL Software and Functions. Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 10 lat. Obszar kompetencji powiązany z inżynierią systemów napędowych w pojazdach elektrycznych i hybrydowych. Od 2015 roku zawodowo związany z AVL Software and Functions, najpierw jako Senior Developer obecnie odpowiedzialny za zarządzanie trzema zespołami inżynierskimi. Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale Elektrycznym, studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej oraz kursy Zarządzania Zespołami Ludzkimi na Business Harvard School.

Szymon Mroczek - Lider Techniczny w AVL Software and Functions. Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 8 lat. Obszar kompetencji powiązany z inżynierią oprogramowania elektroniki kontrolno-sterującej. Od 2015 roku zawodowo związany z AVL Software and Functions, najpierw jako Senior Developer, obecnie odpowiedzialny za zarządzanie trzema zespołami inżynierskimi. Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektrycznym, studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe z zakresu Systemów Informatycznych na Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych.

Firma AVL Software and Functions zajmuje się wytwarzaniem systemów sterowania spalinowymi, elektrycznymi i hybrydowymi zespołami napędowymi, wytwarzaniem systemów instrumentalizacji i diagnostyki silników spalinowych oraz systemów symulacji komputerowej.

Dział w Warszawie oferuje kompetencje z zakresu:

• analizy i opracowywania wymagań dla układów sterowania pojazdów;
  • projektowania i integracji systemów;
  • bezpieczeństwa funkcjonalnego;
  • wytwarzania oprogramowania systemów sterowania wysokiej niezawodności z wykorzystaniem metod Model in the Loop;
  • projektowania elektroniki dla zastosowań napędów elektrycznych;
  • tworzenie oprogramowania niskopoziomowego dla sterowników używanych pojazdów;
  • programowanie baterij elektrycznych.

Więcej informacji na temat firmy AVL można znaleźć na stronach www.avl.com lub http://www.avl-functions.de/avl/en/

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Sala AK, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa (ul. Nowowiejska 24)