• 10.05.2018
Storytelling with analytics – introduction to MicroStrategy Dossier

Storytelling with analytics – introduction to MicroStrategy Dossier

Biuro Karier PW oraz firma MicroStrategy zapraszają studentów na warsztaty prowadzone w JĘZYKU ANGIELSKIM:

10 maja 2018, w godz. 14:15-17:15, sala 5.02 w CZIiTT (ul. Rektorska 4)

WAŻNE: Uczestnicy warsztatów proszeni są o zabranie ze sobą laptopów (będą niezbędne do pracy).

Żyjemy w erze powszechnego gromadzenia i przetwarzania metadanych. Jak nie zaginąć w ich gąszczu i w jaki sposób je wykorzystać? Podczas warsztatu przekonasz się:

• jak tworzyć interesujące wizualizacje,
  • opowiadać historie za pomocą danych i wysnuwać wnioski na ich podstawie.
  • a wszystko za sprawą narzędzia MicroStrategy Desktop.

Przyjdź, aby zobaczyć jak z ogromu dostępnych informacji, wybrać te najważniejsze i wykorzystać je, także w codziennym życiu. Zajęcia będą miały charakter praktyczny, aby pozwolić Ci „na własnej skórze” doświadczyć prawdziwej siły drzemiącej w danych.

Warsztat poprowadzi Neil Milton, który na co dzień dowodzi działem Edukacji w MicroStrategy w Warszawie. Wspólnie ze swoim zespołem szkoli nowych pracowników firmy, przekazując im tajniki wiedzy z zakresu Business Intelligence. Pochodzi ze Szkocji, a od prawie 10 lat mieszka w Warszawie. Jest wulkanem energii i doskonałym mówcą, zarówno w pracy, jak i poza nią, gdzie spełnia się jako muzyk, twórca tekstów piosenek i pisarz.

Warsztaty będą prowadzone w JĘZYKU ANGIELSKIM.

Współorganizator wydarzenia: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.

Sala 5.02 w CZIiTT (ul. Rektorska 4)