• 11.05.2018
BLUEVOLUTION a rewolucja w Twojej karierze inżyniera

BLUEVOLUTION a rewolucja w Twojej karierze inżyniera

UWAGA, warsztaty w poniższym terminie zostały odwołane. Niedługo podamy nową datę!

Biuro Karier PW oraz DAIKIN Airconditioning Poland zapraszają studentów Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW na warsztaty "BLUEVOLUTION A REWOLUCJA W TWOJEJ KARIERZE INŻYNIERA":

22 maja 2018, w godz. 12:15-15:15, lokalizacja: Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej (ul. Nowowiejska 20), sala 432.

• Czy wiesz jak wygląda od kuchni praca inżyniera?
  • Chcesz poznać najnowsze technologie i narzędzia, których będziesz używać w pracy?
  • Interesuje Cię poznanie ścieżek rozwoju Twojej kariery zawodowej na obecnym rynku pracy?
  • Wiesz, jaki charakter pracy będzie najbardziej pasować do Twojej osobowości?

Przyjdź na warsztaty i dowiedz się tego od specjalistów z DAIKIN!

Udział w warsztacie gwarantuje zaproszenie na darmowe szkolenie z oprogramowania VRV Pro- modelowanie systemów w 3D w siedzibie firmy Daikin w Warszawie.

Oferujemy również możliwość aplikowania na staż zawodowy w firmie DAIKIN.

Warsztaty poprowadzą:

Paweł Bednarczyk - Inżynier Sprzedaży, Aleksandra Stachurska - Kierownik ds. personalnych i administracyjnych w DAIKIN.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do Strefy Studenta.